2017 iPhone/iPad İçin En İyi Antivirüs Programları

0
22808

Apple tarafından üretilen iPhone ve iPad cihazları virüs, anti-spy, malware, trojan remover, antiLogger, keylogger, ransomware ve daha nicelerine karşı korumak büyük önem arz ediyor. Bilgisayarlarımızda olduğu gibi iOS işletim sistemli telefon ya da tabletlerimizde dış tehditlere karşı antivirüs yazılımları büyük önem arzediyor. Her ne kadar iOS’un virüs yemediği konusunda bir inanış olsada ortaya konulan istatistiklerde iOS platformu için üretilen virüs sayısının hiç azımsanamayacak kadar olduğu ortaya çıkıyor. Bu durumda iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’ler için antivirüs yazılımları ihtiyacı ortaya çıkıyor. Bu noktada sizler için isim yapmış ve testlerde başarılı olmuş antivirüs uygulamalarından seçtiklerimizi paylaşacağız.

2017 iPhone / iPad İçin En İyi Antivirüs Uygulamaları

iPhone ve iPad cihazlarınızı virüslere ve diğer zararlılara karşı koruyabileceğiniz en iyi antivirüs uygulamaları listesi.

Avira Mobile Security

Avira Mobile Security, güvenliğiz için yararlı araçları içerisinde barındıran ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır. Zararlı işlemleri tarama, pil ve depolama alanı optimizasyon araçları ve kaybolan cihazınızı bulmanıza yardımcı olan araçları içerisinde barındıran uygulama, tüm iOS cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Uygulama ile birlikte gelen Avira Secure Backup’ı kullanarak telefonunuzdaki verileri güvenli bir şekilde yedekleyebilir, dilediğiniz zaman erişebilir ve paylaşabilirsiniz.

Avira Mobile Security (iPhone/iPad) İndir– 2698 defa indirildi

 

Trend Micro Mobile Security

Apple cihazlarınız için kapsamlı koruma. iOS için Trend Micro™ Mobile Security Apple® iOS cihazlar için kapsamlı koruma sağlayarak dijital yaşamınızın keyfini güvenle çıkarmanıza olanak verir. Kimlik hırsızlığı ve dolandırıcılık tuzaklarına karşı korur. Sahtecilik amaçlı web sitelerini engeller. Takip edilmeden gezinme olanağı verir. Facebook ve Twitter’da gizliliğinizi korur.

Trend Micro Mobile Security (iPhone/iPad) İndir– 915 defa indirildi

 

360 Security Antivirüs

360 Security, dünya çapında 300 milyon kullanıcının, günlük yaşamlarına en az seviyede müdahaleyle mobil yaşam tarzlarını güvence altına aldığı, en çok güvenilen ve tüm özelliklerin tek bir uygulamada birleştiği mobil optimizasyon ve güvenlik yazılımıdır. iOS cihazınızı zararlı yazılımlardan koruyan ücretsiz bir uygulama. Bu uygulama iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizin güvenliğini sağlamanın yanı sıra yepyeni güvenlik seçeneklerini de hizmetinize sunuyor.

360 Security Antivirüs (iPhone/iPad) İndir– 2130 defa indirildi

 

Norton Mobile Security

Norton Mobile Security, akıllı telefonunuz ya da tabletiniz için hepsi bir arada mobil güvenlik ve virüs koruma uygulamasıdır. Norton’un Android cihazlar için en iyi antivirüs çözümünün son versiyonunu hemen indirin. iOS akıllı telefonunuz ve tabletiniz için hazırlanmıştır. Kaybolan ya da çalınan telefonunuzu, SMS ile uzaktan kilitleyin. Cihazınızı yavaşlatabilecek ya da ona zarar verebilecek kötü amaçlı yazılım ve virüs barındıran uygulamaları tarayın ve temizleyin.

Norton Mobile Security (iPhone/iPad) İndir– 866 defa indirildi

Not: Android işletim sistemi gibi çok fazla alternatif antivirüs yazılımı olmasada birkaç uygulamaya yer vermeye çalıştım. Uygulamalar belirli bir sınıra kadar ücretsiz olup sonra satın almanızı isteyebilir.  Android telefon ya da tabletiniz için antivirüs arıyorsanız 2017 Android İçin En İyi Antivirüs Programları yazımızı inceleyebilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI:

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar