Ana Sayfa Android Youtube Uygulaması Açılmıyor “Bağlantı Hatası” [Çözüldü]

Android Youtube Uygulaması Açılmıyor “Bağlantı Hatası” [Çözüldü]

Çözüldü11.30K GörüntülemeAndroid
0
0 Yorum

Youtube uygulamasına girerken “Bağlantı Hatası” alıyorum. Telefonumda internet olmasına rağmen yine de bu hatayı alıyorum başka uygulamaları açarken internete bağlanıyor ama sadece Youtube’de bu hatayı alıyorum. Bunun neden kaynaklandığını bilen var mı?

Cevaplanan soru
[Toplam:45    Ortalama:3.6/5]
0

Yüklemiş olduğunuz youtube uygulamasının son sürümüyle ilgili sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Tavsiyemiz uygulamayı kaldırmanız ve telefonunuzda stok olarak yüklü gelen uygulama üzerinden denedikten sonra tekrar yüklemeniz.

 
Uygulamaların yüklemesini kaldırma veya uygulamaları devre dışı bırakma

  1. Cihazınızın Ayarlar kısmına giriş yapın.
  2. Uygulamalar veya Uygulama yöneticisi yazan seçeneğe dokunun.
  3. Yüklemesini kaldırmak istediğiniz uygulamayı yani Youtube uygulamasını bulun. Uygulama alfabetik olarak listenin en altında olacağı için hızlı hızlı ekranı kaydırarak geçiş yapabilirsiniz.
  4. Yüklemeyi kaldır‘a dokunun.

Youtube birçok android telefonda kaldırılamayan uygulamalar arasında o yüzden kaldırdığınız an telefonunuzdaki sürüm ile deneme yapıp tekrar güncelleyebilirsiniz uygulamanızı. Sorun devam ederse belirtmeniz yeterli olacaktır.

en iyi cevap seçildi
0
Salih(anonim) 0 Yorum

Abi ben youtubeyi sildim yeniden yükledim , Sonra ayarlardan durmaya zorla deyip yeniden denedim abi TüM yolları denedim ama hala yuvarlak sönüyoda dönüyo ne açılıyı ne bağlantı hatası yazıyor yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Cevabınızı yazın.