Ana Sayfa Bedava sms paketi istiyorum [Çözüldü]

Bedava sms paketi istiyorum [Çözüldü]

Çözüldü1.36K GörüntülemeMobil
0

Turkcell kullanıyorum. Bedava sms paketi kullanmak istiyorum. Bu sekilde bedava olan sms paketleri mevcut mu?

seçilmiş cevap
[Toplam:3    Ortalama:5/5]
0

GNC Hediye Paketi Kampanyası
Kampanya kriterlerini sağlayan 30 gün boyunca yurt içinde geçerli her yöne 1000 SMS + 1 GB gençlere özel hediye! Mesajlaşmanın ve internetin keyfini doya doya çıkarın.

 

    Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Kampanya kriterlerini sağlayan aboneler Müşteri Hizmetleri arayarak katılabilir.
    Kimler yararlanabilir?
Bireysel ön ödemeli gençTarife ve Gençplus tarifelerindeki aboneler ve 25 yaşın altındaki diğer ön ödemeli tarifelerdeki ve aşağıdaki kriterleri sağlayan aboneler:

  • Son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış, son 3 ayda gelen aramaları giden aramalarının %20 altında olan ,3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre en az %15 azalan, gelen aramalarının diğer operatör oranı % 20 nin üzerinde olan, son ay hiç sms atmamış aboneler.
  • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son 3 aylık harcaması ortalama 30 TL ve üzerinde olan, bir önceki aya göre son ayda giden SMS adedini %12 ve üzeri artırmış olan, tek seferde 12 TL ve üzeri yükleme yapan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 9 TL’den fazla bakiyesi olan, son ay gelen aramaları giden aramalarının %10 ve üzerinde olan, son ay en az 5 farklı diğer operatör numarasıyla konuşan aboneler.

    Daha fazla ayrıntı için operatörünüzü aramalısınız.

en iyi cevap seçildi
Cevabınızı yazın.