Ana Sayfa Bilgisayardan bedava internet [Çözüldü]

Bilgisayardan bedava internet [Çözüldü]

Çözüldü4.28K Görüntülemeİnternet
0
0 Yorum

Bilgisayarda kullanılabilecek bedava internet paketleri var mıdır? Sürekli bazı sitelerde görüyorum gerçekliğini bilmiyorum. Gerçekten bilgisayar için bedava internet var mı?

Cevaplanan soru
[Toplam:11    Ortalama:3/5]
0

Bilgisayarda bedava internet içerikli internette birçok makaleyle karşılaşıyor olabilirsiniz. İnternet mantık olarak bilgisayar, telefon veya tablet gibi aygıtların belli bir network ağına dahil olarak interneti kullanabilmesi mantığı ile çalışmaktadır. Mevcut hallerde normal bir kullanıcının bilgisayarıyla internete bağlanabilmesi için bir network sistemine dahil olması gerekmektedir. Bu internet hizmetini ülkemizde belirli sağlayıcılar vermektedir. Türk Telekom, Superonline, Turknet, Dsmart, Kablonet gibi birçok firma internet hizmeti vermektedir.

Maalesef bilgisayarda bedava internet söylemleri tamamen ilgi çekmek adına yapılan kandırmacadan ibarettir. Abartılı makalelere inanmamak gerekiyor.

Bilgisayarınızda interneti kullanabileceğiniz yöntemler genellikle:

  • Kablolu veya kablosuz bir internet ağı alt yapısı kullanarak
  • Cep telefonlarımızdaki interneti hotspot özelliği ile kablosuz bağlantıya çevirerek
  • Belediye, hastane, alışveriş merkezi gibi halka açık alanlarda kullanıcılara ücretsiz sunulan internet bağlantısı aracılığı ile
  • Uydu, kablo tv bağlantılı modemler aracılığı ile
  • Vın diye de aklımızda kalan mobil modemler aracılığı ile

Maalesef bu gerçekler dışında internete hava ile girilebilecek bir yöntem henüz keşfeldilmedi. :) Uyanık olmakta fayda var.

en iyi cevap seçildi
Cevabınızı yazın.