Ana Sayfa buz2mobile abonelik [Çözüldü]

buz2mobile abonelik [Çözüldü]

Çözüldü1.67K GörüntülemeMobil
0
0 Yorum

instagram üzerinden üye oldum yeterli limit olomadıgından parayı alamadılar bende hemen İPTAL BM 3544 yapıp iptal ettim. Aboneliğiniz iptal edilmiştir mesajı geldi. Gerçekten iptal edilmiş midir acaba. Yanıtlarsanız sevinirim.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
0

Eğer abone olurken hattınızdan ücret alamadılarsa ve daha sonrasında iptalde ettiğinize dair mesajla uyarıda almışsınız sorununuz kalmamış olmalı. Mesajları emin oluncaya kadar telefonunuzdan silmeyin. Aksi durumlarda bu mesajları lazım olabiliyor.

Telefonunuza TL yüklediğinizde hattınızın durumunu kontrol edin büyük oranla sorunla karşılaşmayacaksınız.

en iyi cevap seçildi
0
Emre(anonim) 1 Yorum

İlginiz için teşekkür ederim mesajı dediğiniz gibi silmedim. İçim rahatladı sayenizde. Normalde böyle birşey yapmam ama vodafone vasıtasıyla olunca kanmış bulunduk. Allah’tan iptal edebildim.

cevap üstüne yorum yapıldı

Mobil ödemenizi mutlaka kapalı tutun bu gibi servislere bulaşmamak adına. Son zamanlarda çok fazla kişinin canı yanıyor bu gibi durumlardan. Topluca mahkemeye verip dava açılmayıncaya kadar operatörlerinde ciddi önlemler alacağını sanmıyorum.

0
Emre(anonim) 1 Yorum

Benim hattim faturasız ve her ay 25 tl yukleyerek paket otomatik yenileniyor mobil ödemeyi kapatınca sıkıntı olur mu?

cevap üstüne yorum yapıldı

Mobil ödemeyi kapatmanız tarifenizin yenilenmesine bi etki yapmaz. Mobil ödemenin amacı belirli servislere, internet hizmetlerine telefonunuzun bakiyesi üzerinden kredi kartı mantığı ile ödeme yapmanıza yardımcı olan bir sistemdir. :) Kapalı tutulması farkında olmadan yapılan işlemleri büyük oranda engeller.

Cevabınızı yazın.