Ana Sayfa Engeli kaldırdığım halde çıkmıyor [Çözüldü]

Engeli kaldırdığım halde çıkmıyor [Çözüldü]

Çözüldü918 GörüntülemeSosyal Medya
0
0 Yorum

MRẞ özgür bey. Ben daha önce insgramdan birisini engellemiştim 2 sene felan oluyor. Daha yeni engelli kaldirdim ve bir hafta oluyor kaldirali .Ve engeli kaldirdigim halde arama yapmak istedigimde  engellenen  kişi cikmiyor.  Acaba diyorum oda mi beni engelledi . Vede engelledigimde  engelledigim halde o beni nasıl engelleyebilir ki ?

Cevaplanan soru
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
0

Merhaba Damla hanım. Instagram üzerinde engellediğiniz arkadaşınızla daha önce bir fotoğrafta birlikte etiketlendiyseniz sizin engellemiş olsanız bile profilinizi bulup engellemiş olabilir. Eğer engeli kaldırdığınız halde kullanıcı isminden aramanızda görünmüyorsa engellediği görünüyor. Başka bir Instagram hesabından arama yapıp arkadaşınızı bulabiliyormusunuz onuda test ederek kolaylıkla anlayabilirsiniz. Engellediğiniz kişin sizin profilini bulabilmesi için etiketlendiğiniz yorum veya fotoğraflardan bulabilir. Ayrıca bazı telefon uygulamalarıda engelleyen kişileri gösterebiliyor ve engelleyen kişinin profili üzerinden hesabınıza erişim sağlamış olabilir.

En iyi cevap olarak seçildi
0
Damla(anonim) 0 Yorum

MRẞ hayirli aksamlar özgür bey.  Cok Teşekkür ediyorum. Ewet başka isgramdan baktığım zaman çıkıyor o şahıs. Ewet uygulamadan dolayı olablr. Eweet dediginiz gibi . Yardımcınız için  tekrardan teşekkür ediyorum.Hayirli aksamlar. 

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Cevabınızı yazın.