Ana Sayfa Galaxy J7 Ön Kamera Yeşil Renk Sorunu [Çözüldü]

Galaxy J7 Ön Kamera Yeşil Renk Sorunu [Çözüldü]

Çözüldü2.41K GörüntülemeMobil
0
0 Yorum

Arkadaslar ben Samsung Galaxy j7 kullaniyorum. Ön kameram mukkemeldi sonra bir sey oldu, kameram bildigin gece gorus kamerasi gibi oldu, yesil renk oldu. Arkadaslar bunun bir çözümü var mi lütfen yardım edin.

Cevaplanan soru
[Toplam:7    Ortalama:3.6/5]
0

Telefonunuzda gerçekleşen sorun donanımsal bir sıkıntı olabilir. Ancak ben yine de emin olmanız adına aşağıdaki ihtimalleri denemenizi öneririm.

  • Telefonunuz için yayınlanmış bir güncelleştirme olup olmadığını kontrol edin ve son yayınlanan güncellemeyi yükleyin.
  • Güncelleme işlemi yaptıktan sonra (yayınlanan son güncelleme yüklü ise) telefonunuzu fabrika ayarlarına döndermek için ayarlardaki telefonu sıfırlama seçeneğini kullanınız.
  • Yukarıdaki işlemlere rağmen yeşil renk sorunu devam ediyorsa cihazınızın kamerasında donanımsal bir sorun var demektir. Cihazınızın garantisi devam ediyorsa yetkili Samsung teknik servislerine cihazınızı götürerek onarımını yaptırabilirsiniz. Cihazınızın yeşil renk sorunu yaratan kamerası tamamen değiştirilecektir. (Bu değişim esnasında ön ekran camınızda değişebilir)

Not: Öncelikle aşağıdaki işlemlere başlamadan önce telefonunuzdaki tüm verilerinizi yedeklemenizi öneriyorum.

en iyi cevap seçildi
0
mizginking(anonim) 0 Yorum

Bu riskli bir işlem olmaz degilmi veya kesin bir çözüm mü?

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
0

mizginking eğer telefonununuz kamerasında yukarıda bahsedilen problem yaşanıyorsa bu donanımsal bir sorundur. Ancak donanımın yani kameranın servis tarafından yenisiyle değişmesiyle kesin çözüme ulaşılabiliyor.

Cevaplanan soru
Cevabınızı yazın.