Ana Sayfa Netdisk’ten Yedeklerimi Bilgisayarıma İndiremiyorum.

Netdisk’ten Yedeklerimi Bilgisayarıma İndiremiyorum.

Çözüldü1.32K Görüntülemeİnternet
0
0 Yorum

Netdisk’te 250 GB yedeğim bulunuyor fakat 3 haftadır uğraşmama rağmen yedekleri bilgisayarıma indirmede başarılı olamadım.

1-Netdisk’in masaüstü programında restore fonksiyonu yok.

2-İnternet sitesi üzerinden yedeklerinize ulaştığınızda karşınıza 2 GB limiti çıkıyor. 250 GB datayı 2 GB ta bölerek 125 defada indirmem bekleniyor.

3-Ayrıca aynı anda 20 adetten fazla dosya seçerseniz indirme başlamıyor. 30.000 adet yakın dosyamı 20 ye bölerek 1500 defada indirmem bekleniyor.

4-Yedeklediği dosyalarımın tahmini %30-35’lik kısmını da web sayfasında görmeme rağmen indiremiyorum. İndirmeye çalıştığımda bir uyarı çıkıyor ve uyarıdaki her şeyi yapmanıza rağmen bir şey değişmiyor.

5-Bu şikayetleri dile getirdiğimde Netdisk’in Türk Telekom firması olmadığı, bu hataların bilindiği, ilgili firmaya iletildiği fakat olumsuz cevap alındığı söyleniyor.

Yedeklerimi nasıl indireceğim?

En iyi cevap olarak seçildi
[Toplam:1    Ortalama:5/5]
0

Netdisk şuan için yeni abonelik almayan bir sistem. Maalesef ne kadar Türk Telekom alt yapısı da olsa bana pek cazip gelmiyor. Sizlerinde yaşadığı sıkıntılarda olduğu üzere. Daha iyi hizmet sunan cloud servisleri mevcut. Ancak aboneliğinizdeki ufak bir sıkıntıdan dolayı dosyalarınıza erişememe sorununuz tamamen Netdisk ile alakalı bir durum. Netdisk müşteri hizmetleriyle iletişime geçmelisiniz. İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Esentepe Mahallesi, Salih Tozan Sokak, Karamancılar İş Merkezi D Blok,No:16 Şişli 34394 İstanbul

Tel: 0 212 306 10 00
Faks: 0 212 306 10 00
Müşteri Hizmetleri: 444 0 375
E-posta: iletisim@ttnet.com.tr

En iyi cevap olarak seçildi
0
Süleyman(anonim) 0 Yorum

Aynı sorunu yaşamaktayım ne yapabilirim derken sizin yazınızı gördüm. Benim durumum biraz daha vahim hesabı kapattığım için 15 günüm var. Telefon ve interneti kapatınca buda gidiyormuş. Sanki aylık 10tl niye alıyorlar o zaman. Birde benim dosyalar 900gb a yakın… Sorun ile ilgili ne gibi bir çözüm buldunuz acaba… Yada daha doğrusu bula bildiniz mi…..
Saygılar.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Cevabınızı yazın.