Ana Sayfa Opera VPN çok yavaş? [Çözüldü]

Opera VPN çok yavaş? [Çözüldü]

Çözüldü5.87K Görüntülemeİnternet
0
0 Yorum

Opera tarayıcısını uzun zamandır VPN için kullanıyordum. Ancak artık Opera VPN servisi çok yavaşladı. Hatta bazen bağlantı bile kurulamıyor. Neden Opera VPN bu kadar yavaş? Ve ülke değil kıta olarak görünüyor artık VPN seçimi neden?

Cevaplanan soru
[Toplam:3    Ortalama:3.7/5]
0

Opera son zamanlarda ülke seçimi yaparak VPN bölgesini belirleme seçeneğini değiştirerek Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika ve Asya seçeneklerini kullanıcılara sunuyor.

Opera sunucularında son haftalarda yaşanan ciddi bir yavaşlık söz konusu. Opera tarafından söylenen tek şey VPN sayısının yakın zamanda arttırılacağı yönünde.

Opera VPN’in yavaşlamasıyla ilgili Güvenlik Duvarı Ayarlarınıza Göz Atın:

Opera VPN’deki yavaşlıkla alakalı ilk kontrol etmeniz gereken sisteminizdeki güvenlik duvarı ayarları. Özellikle AVG, Kaspersky gibi güvenlik duvarı hizmetide veren koruma programları bu aralar Opera VPN hizmeti konusunda hatalar veriyor. Opera’nın son güncellenen sürümleriyle birlikte ekstra olarak güvenlik duvarı ayarlarınıza göz atmanızı öneriyoruz. Güvenlik duvarı dışında şuan için tek yapılabilecek şey Opera tarafından sorunun giderilmesini beklemek gibi gözüküyor.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
0
ali(anonim) 0 Yorum

güvenlik duvarından hangisini kapayalım?etki alanı mı?özel ağ mı?ortak ağmı?

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
0

Ali bey eğer Windows’un güvenlik duvarıyla ilgiliyse sorunuz Windows’ta pek birşey yapmanız gerekmiyor şuan için. AVG, Kapersky, Bitfender gibi bazı güvenlik yazılımlarında yaşanıyor sorun. Windows’un güvenlik duvarı ayarları içerisinde izin verilenler listesine Opera’yı da ekleyip deneyebilirsiniz.

Cevaplanan soru
Cevabınızı yazın.