Ana Sayfa pdf açan bir site var mıdır?  [Çözüldü]

pdf açan bir site var mıdır?  [Çözüldü]

Çözüldü1.11K Görüntülemeİnternet
0
0 Yorum

Bir pdf dosyasını web üzerinde açılacak şekilde nasıl aktarabiliriz? Hızlı resim gibi jpg değil de pdf açan bir site var mıdır?

seçilmiş cevap
[Toplam:1    Ortalama:5/5]
0

Microsoft Office dökümanları olan word, excel, powerpoint gibi evrak formatlarının yanında en yaygın olarak kullanılan türlerden birisi .pdf dosya formatıdır. PDF dosyalarınızı bilgisayarlarınızda açabilmek için Adobe Reader ya da Foxit Reader gibi programları direkt kurarak kullanabilmektesiniz.

Web ortamında ise PDF dosyalarını açmak için günümüz web tarayıcılarını kullanabilirsiniz. Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari gibi.

Eğer dosyalarınızı web ortamında biryerlere yüklemek ve sonra arkadaşlarınıza link göndererek dosyalarınızı okumalarını sağlamaksa niyetiniz o zaman yapabileceğiniz en iyi çözüm Google Drive, Microsoft OneDrive veya Yandex Disk seçeneklerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu disk uygulamaları size belli bir GB oranında yeri ücretsiz sunarken içerisinde mevcut bulunan office dökümanı görüntüleyicileride ücretsiz kullanmanızı sağlayacaktır.

İşte o servislere ulaşmanız için gerekli olan linkler:

Google Drive: google.com/drive

Microsoft OneDrive: onedrive.live.com 

Yandex Disk: disk.yandex.com.tr

en iyi cevap seçildi
Cevabınızı yazın.