Ana Sayfa Philips TV USB’den İzlerken Film Donma [Çözüldü]

Philips TV USB’den İzlerken Film Donma [Çözüldü]

Çözüldü1329 görüntülemeElektronik
0
0 Yorum

TV ye USB bellek veya harici bellek taktığımda film seyretmek hayal oldu nedeni ise filmi açtıktan sonra bir müddet sonra donma yapması ve bunu bütün filmlerde yapıyor. Ne yapabiliriz?

2 Answers

0

Philips TV USB’den İzlerken sorunlar yaşıyorsanız TV’nizin yazılımının güncel olup olmadığını önce kontrol edin. TV’nizin mevcut yazılım sürümünü çoğu ürünün menüsünde bulabilirsiniz.

Philips TV yazılım güncellemesi nasıl yapılır?

TV’lerde mevcut yazılım sürümünü görmek için genellikle Menü > Kurulum > Yazılım > Mevcut yazılım seçeneğini belirleyebilirsiniz. Bu kontrolü nasıl yapabileceğinize dair talimatları yazılım kurulumu talimatlarında bulabilirsiniz (yazılım ile aynı sayfada bulunur).

Daha sonra resmi web sitesi  philips.com.tr/c-m-so/televizyonlar/ üzerinden Philips TV’nizi listeden bularak bilgilendirme sayfasına giriş yapın. Yazılım güncellemeleri kısmındaki sürümle TV yazılımınızın sürümlerini karşılaştırın. Güncellemeyi indirerek USB bellek aracılığı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Hala aynı sorunu yaşıyorsanız ve cihazınız garantiliyse Philips servisiyle irtibata geçmeniz yararınıza olacaktır.

düzenlendi
0
JanBeRg (ziyaretçi) 0 Yorum

Bu sorun böyle çözülmez televizyon zaten başlı başına sorun.Kumanda geç algılıyor açma kapama yaparken kendi uydusunda aksaklıklar tv durduruldu bekle yada kapat seçenekleri hep başlı başına sorun.Aslında ramlerin ne kadar çok yetersiz olduğunu göstermekte biz burda.Panel güzel renkler canlı ama android berbat ötesi.Geçelim film donma usb sorununa 2 tb hardısk 3.5 inç adaptor beslemeli kullanıyorum test ettiğim bazı film codeclerinde donma var evet bunlar dvdrip bbrip 700 mb 900mb arası filmlerde veya daha küçük boyutlu mp4lerde yapıyor.Aksine 2.5 gblık veya 1.5gblık 1080p nin sıkıştırılmıs 1080m’li filmlerinde sorun yaşamıyorum açıkçası.Fakat dvdripleri izleyebilmek için şu programı buldum. Google playden kodi tv programını indirin ve kullanın. bu uygulamayi yaptiktan sonra videolar kismindan dosyalara giriyoruz dosyalar cikicak tekrar gircez karsimiza hardiskimizin ismi cikacak filmleri kodi tvnin playeri ile açacak ve emin olun sorun yaşamayacaksınız.Bu servisçilerin verdiği yok güncelleme yapın yok şunu yapın olaylarına aldanmayın usb sorunu düzelir bir bakmışın başka sorunlar devam eder her güncellemede tv sapıtıyor.

tarafından güncellendi
Cevabınızı buraya yazınız.