Ana Sayfa Pubg oyun istemcisini yükseltmeniz gerekiyor hatası

Pubg oyun istemcisini yükseltmeniz gerekiyor hatası

Çözüldü6.32K GörüntülemeOyun
0
0 Yorum

Pubg oynamak için açtığımda “oyun istemcisini yükseltmeniz gerekiyor” hatası alıyorum. Nasıl bu hatadan kurtulabilirim?

Cevaplanan soru
[Toplam:13    Ortalama:3.4/5]
0

PUBG’yi açtığınızda size sürekli olarak “oyun istemcisini yükseltmeniz gerekiyor” hatası alıyorsanız yeni bir güncelleme yayınlanmıştır. Güncellemeyi yapmanız gerektiği için hata almaktasınız. Yapmanız gerekenler;

  • Steam’i kapatıp açıp güncellemeleri kontrol edin.
  • Steam’i açtığınız halde güncelleme görünmüyorsa Steam üzerindeki Kütüphane sekmesine gelin ve bu seçenek altındaki indirmeler seçeneğine girin. İndirmeler seçeneği altında güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.
  • Eğer hala güncelleme karşınıza çıkmadıysa oyunun dosyalarını doğrulayın. ( Steam >  Kütüphane > PUBG sağ tıklıyoruz > Özellikler > Yerel dosyalar > Dosyanın bütünlüğünü doğrula işlemini yapılacak) Tarama işlemi sonrası indirmeler kısmında inen dosyayı görebilirsiniz.

Not: PUBG hileye karşı hergün 25MB boyutlarında bir güncelleme yayınlıyor. Hemen hemen hergün gelmesinden dolayı bu sorunu yaşayanlar olabilir.

Düzenlenmiş cevap
0
Insane(anonim) 0 Yorum

özgür kardeşim aynı hatayı bende alıyorum fakat dedıgın yontemlerı denedım birşey değişmedi güncelleme felan gelmıyor en basta actıgımda 25mblık bı guncelleme oldu onuda yapmıstım zaten ne yapabılırım yardımcı olabılırmısın lutfen

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
0

Merhaba Insane. Oyun dosyalarınızı Steam üzerinden doğrulama işlemini yapın. Daha sonra güncelleme kontrolü yaparsanız güncelleme indirilecektir.

Cevaplanan soru
0
Arda(anonim) 0 Yorum

Teşekkürler

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
0
Sergen(anonim) 0 Yorum

Böyle durumlarda steam ı kapatip tekrar acarsaniz guncelleme gozukur arkadaslar

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Cevabınızı yazın.