Ana Sayfa Sorry something went wrong hatası çözümü [Çözüldü]

Sorry something went wrong hatası çözümü [Çözüldü]

Çözüldü4.27K GörüntülemeSosyal Medya
0
0 Yorum

Facebook Sorry something went wrong hatası nasıl çözülür? Sorry something went wrong hatasını nasıl çözerim?

[Toplam:2    Ortalama:3/5]
0

Facebook ve Instagram aynı sunucuları kullanmaktalar. O nedenden dolayı iki hizmet üzerinden “Sorry, something went wrong. We’re working on getting this fixed as soon as we can.” hatası almanız mümkündür. Yapabileceğiniz işlemler aşağıdaki gibidir.

Sorry, something went wrong hatası çözümü:

 

  • Karşılaştığınız bu hata Facebook/Instagram sunucularından kaynaklı bir hatadır. Normal bir kullanıcı olarak yapabileceğiniz çok fazla bir durum söz konusu değildir.
  • Bağlantıyı telefonunuzdan sağlıyorsanız uygulamanızı güncellemeyi deneyebilirsiniz.
  • Denenebilecek işlemler içinde kullanmış olduğunuz WiFi/GSM internet bağlantısını değiştirerek bağlanmayı deneyebilirsiniz. DNS veya VPN kullanıyorsanız devre dışı bırakıp test etmenizde fayda sağlayacaktır.

Facebook bünyesinde çok fazla sunucu barındığından dolayı yaşanan sorun tüm kullanıcılara aynı zamanlarda yansımamaktadır. O nedenden dolayı bende çalışmıyor ama arkadaşım girebiliyor diyebilirsiniz ancak işler öyle yürümemektedir.

0
Esra(anonim) 0 Yorum

Ben bu hatayi instagramda alıyorum hesabım çalınmıştı ve geri aldim ama girer girmez telefon numarası ile doğrulama gönderiyor doğrulamayı yaptıktan sonra sorry something went wrong hatasi aliyorum sürekli.:( hicbisey yapamiyorum profili duzenlemek istesem bile olmuyo doğrulama gönderdikleri kodu girdikten sonra yeni şifre yazin diyo yeni sifreyi yaziyorum ama o hatayi veriyo denemedigim yol kalmadi bir türlü çözemedim bu sorunu bilen varsa … hesabına instagramdan yazsın lütfen lütfen

düzenlenmiş cevap
Cevabınızı yazın.