Ana Sayfa Telsiz kullanım ücreti nedir? [Çözüldü]

Telsiz kullanım ücreti nedir? [Çözüldü]

Çözüldü1.30K GörüntülemeMobil
0

Telsiz kullanım ücreti 1.64 tl olmuş. Her ay otomatik olarak hattımdan çekiyorlar. Türk Telekom hattı kullanıyorum Vodafone veya Turkcell’e geçsem bu parayı ödememem mümkün müdür?

düzenlenen soru
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
0

Telsiz Kullanım Ücreti. Her GSM abonesinin devlete ödemekle yükümlü olduğu Telsiz Kullanım Ücreti, 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunun 46. maddesi ve ekli ücret tarifesi gereğince sistemde yer alan her abonenin devlete ödemekle yükümlü olduğu bir ücrettir.

 

Taahhüt şartı olarak telsiz kullanım ücretini almayacakları varsa kampanyada almayabilirler. Öteki türlü telsiz kullanım ücretiniz her şekilde ödersiniz.

en iyi cevap seçildi
1 cevaptan 1'ini inceliyorsun, tüm cevapları görmek için buraya tıklayın.
Cevabınızı yazın.