Ana Sayfa Vestel Smart TV’de Film İzleme Sorunu [Çözüldü]

Vestel Smart TV’de Film İzleme Sorunu [Çözüldü]

Çözüldü11.05K GörüntülemeElektronik
0
0 Yorum

Vestel Smart TV 127 ekran TV televizyonumuzda internette hiçbir şekilde film izleyemiyoruz. Ama cep telefonumuzdan aynı sitelerde film seyredebiliyoruz gerekli donanımlar için yardımlarınızı bekliyoruz.

düzenlenmiş cevap
[Toplam:71    Ortalama:3.4/5]
0

Smart TV’ler multimedia özellikli internete bağlanabilen oldukça kullanışlı tv’lerdir. Bu cihazlar gün geçtikçe yaygınlaşırken özellik olarakta kullanıcıların beğenisine sunuluyorlar.

Smart TV’ler üzerindeki web tarayıcıları bilgisayarda olanların aksine oldukça performans olarak geride diyebilirim. Özellikle internet üzerinde önbellek ihtiyacı duyulan sitelerde çok daha fazla bu yavaşlık kendisini belli etmekte. Cihazlardaki bellek miktarı arttırılabilir olmadığı gibi çok fazlada yüksek değerlere sahip değil. İnternette gezinirken çok akıcı olsada iş video işleme gibi performanslı bir işleme geldiğinde maalesef smart tvler bekleneni veremiyor.

Vestel Smart TV 127 ekran TV’nizde ek öneri olarak film izlerken usb modüllerinden birine içi boş bir USB Flash bellek takmanızı öneririm. Bir miktarda olsa cihaz bellekleme için bu diskide kullanmayı seçecektir. Onun dışında harici bir bilgisayar ve ya media kutusu aracılığı ilede daha akıcı filmler izleyebilirsiniz.

düzenlenmiş cevap
Cevabınızı yazın.