Ana Sayfa Vodafone Spor Servis aboneliği iptal [Çözüldü]

Vodafone Spor Servis aboneliği iptal [Çözüldü]

Çözüldü1.52K GörüntülemeMobil
0
0 Yorum

6617 Spor Servis’e bilgim dışında abonelik başlatılmış. Sürekli mesajlar gelmeye başlayınca fark edip dün müşteri hizmetlerini aradım. Abonelik varsa iptal edin dedim, abonelik gözükmüyor dediler. Defalarca müşteri hizmetleri tarafı ile iptali hakkında defalarca görüştüm. Şimdi iptal yazıp 6617’e gönderdim. Spor servis aboneliğiniz iptal edilmiştir diyor. Aboneliğim yokta olmayan şey nasıl iptal ediliyor acaba? Tarafıma servisi kullanmış gibi fatura çıkarıyorsunuz. Ayrıca siz benim bilgim dışında nasıl beni aylık 80 TL ücretlendirmesi olan bir servise nasıl abone yaparsınız?  Paramı nasıl iade alabilirim?

seçilmiş cevap
[Toplam:2    Ortalama:1.5/5]
0

Operatörünüz aracılığı ile Spor servis tarzı servislere üye olmanız halinde belli bir ücret kesilebilir hesabınızdan. İptal etmediğiniz sürecede yenilenecektir.

Spor servis aboneliğini nasıl iptal edebilirsiniz?

  • Size gönderilen sms uyarısındaki telefon numarasıyla abonelikten çıkabilirsiniz. Fakat ücretinizi geri alamayabilirsiniz bu yöntemle.
  • İptal edildiğine dair onay mesajı gelmez ise operatörünüzü arayarak servisle ilgili şikayetinizi dile getirip iptal etmesini isteyiniz.
  • Hala bir çözüm yolu bulamadıysanız BTK’ya hem bu servisi hem operatörünüzü şikayet etmeniz en kesin sonucu almanızı sağlayacaktır. BTK şikayetini nasıl yapabileceğinizi BTK İzinsiz SMS ve Mail Gönderim Şikayeti yazımızdan inceleyebilirsiniz.
  • En son olarak bu servisle ilgili operatörünüze uyarı çekerek dava açacağınızı ve yasal süreç başlatacağınızı iletin. Gerekirse yasal süreçten çekinmeyiniz. Maalesef mahkeme kararı çıkmadıkça operatörler bu sahtekarları engellemeyecek.

İptal ettirseniz bile ücretinizi geri ödemeyebilirler. (BTK şikayetleri hariç)

 

İstemediğiniz aboneliklerden uzak durmak için:

  • İnternette dolaşırken aniden açılan tam ekran reklamlara dikkat edin. Kesinlikle büyük boyda açılan hiçbir reklamdaki butona tıklamayın ve anında sayfayı kapatın. Tek bir butona tıklamakla böyle sorunlar yaşanıyor.
  • Mobil hattınızın mobil ödemesini kapatın. Eğer nasıl kapatabileceğinizi bilmiyorsanız buraya göz atınız. Telefon Hattında Mobil Ödeme Nasıl Kapatılır?
en iyi cevap seçildi
Cevabınızı yazın.