Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Please type your username.

Please type your E-Mail.

Lütfen soru için uygun bir başlık seçiniz, böylece sorunuz tarafımızdana daha kolay cevaplanabilecektir.

Lütfen sorunuz için uygun kategori bölümünü seçiniz, böylece sorunuz kolayca bulunabilir.

Lütfen sorunuzla alakalı uygun anahtar kelimeleri virgül(,) ile ayırarak giriniz. Örneğin:android, google, bilgisayar, cep telefonu.

Sorunuzla ilgili açıklamayı iyice ve ayrıntılı olarak alana yazabilirsiniz.

Captcha Click on image to update the captcha.

Anonim

Snapchat oturum açamama sorunu

Geçen gün yurtdışından s6 edge aldım ve geldi ilk başlarda snapchatimi açabildim daha sonra oo olamaz! tarzında olan hatayı almaya başladım, forumda yazdığınız konuda yapılanların hepsini yaptım ama hala giremiyorum. Telefonuma dün türkiye ye uyumlu imei de atıldı. Yardımcı olabilir misiniz?

Saygılarımla,

Berna

Paylaş

3 Answers

 1. Snapchat ile alakalı yurtdışı cihazlarda oluşan soruna maalesef IMEI çözüm olmayabiliyor. Öncelikle telefonunuzda Supersu isimli bir uygulama yüklüyse direkt olarak bu uygulamayı telefonunuzdan kaldırın deneyin. Yurtdışından gelen telefonların Android sürümünde bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Türkiye romu dediğimiz android sürümleri yüklenince sorun giderilebilir. Tabi bunu işi bilen birilerinin yapması gerekiyor.

  Snapchat’in mantıksızca yürüttüğü bu işlemler maalesef birçok kullanıcının baş belası oluyor. Henüz adam akıllı bir düzeltmede gelmiş değil üstelik. Her türlü gelişmeyi altta paylaştığım içeriğimizde güncelleme olarak eklemekteyim.

  Snapchat Oturum Açma Sorunu

  • 0
 2. Merhaba Özgür Bey,

  Cevabınız için teşekkür ederim, bu durumda bir telefoncuya gitsem durumu anlatsam çözülebilir mi? Çok fazla kişiye de müdahale ettirmek istemiyorum herkes her şeyi biliyor imajı yaratmayı seviyor çünkü ülkemizde. Eklediğiniz linkteki her şeyi denedim, supersu da ne yazık ki yüklü bile değil telefonumda. 5 gündür forumlarda gördüğüm ve denemediğim bir şey kalmadı.

  Saygılarımla,

  İyi çalışmalar

  • 0
Leave an answer

Leave an answer

Captcha Click on image to update the captcha.