PC & Teknoloji Platformu

PC Bilimi ile ilgili istek, sorun ve görüşlerinizi iletmek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Amacımız, sizinle birlikte daha iyiye ulaşmak, daha kaliteli bir hizmet sunabilmektir. İster teşekkür, eleştiri veya yakınma, ister yeni fikirler veya istekler olsun lütfen bizimle paylaşın...

 • Hak ihlalleriyle ilgili düşündüğünüz içerikleri linkleriyle birlikte bize iletmeniz durumunda, içerikler incelenecek tarafınıza en kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır.
 • Sitede bulamadığınız bir içerik için Soru-Cevap kısmımıza girerek sorunuzu iletirseniz en kısa zamanda site içeriğinde yerini alacak ve tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.
 • Sitede bulunan videolar kesinlikle sunucumuzda barınmadığı gibi youtube gibi video sitelerinden alınarak eklenmektedir. Bu nedenle dolayı herhangi bir videodan kaynaklanacak problemlerin muhatabı biz olmadığımız gibi gerek görüldüğü taktirde bildirim olursa içerik incelenerek sitemizden kaldırılabilir.
 • Reklam ve sponsorlukla ilgili sorularınız içinde bizimle form üzerinden iletişime geçtiğiniz taktirde en kısa zamanda iletişim bilgileriniz doğrultusunda sizinle irtibat kurulacaktır.
 • Sitemizle ilgili her türlü dilek, istek, şikayet ve önerilerinizi de bize iletmenizden memnun oluruz.

İletişim Formu

  Adınız *

  E-posta Adresiniz *

  Web Adresiniz

  İletişim Türü?

  Mesajınız

  İletiniz

  Sosyal Medyada Biz

  İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar