Ana Sayfa google play store 971 kodlu hata [Çözüldü]

google play store 971 kodlu hata [Çözüldü]

Çözüldü4.69K GörüntülemeAndroid
0
0 Yorum

Merhaba öncelikle telefonum j7prime ve depolama alanım gayet fazla bir sorum olacak google play storeden sadece 1 oyunda oluyor bu hata oyunu yüklüyorum 100de 100 oluyor ve 971 kodlu bir hata veriyor bu uygulama yuklenemedi diyor bu hata sadece bu oyunda oluyor lütfen en kisa surede dönüş yaparsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

En iyi cevap olarak seçildi
[Toplam:31    Ortalama:3.8/5]
0

Google Play Store ile ilgili yaşadığınız 971 hatasını çözmek için, aşağıda listelenen adımları birbiri ardına denemenizi öneririz, çünkü bunlardan biri sorunu gidermeye yardımcı olacaktır.

  1. Öncelikle Play Store’u durdurmaya zorlayın. ( Ayarlar > Uygulamalar > Google Play Store > Zorla durdur seçeneğine dokunun )
  2. Google Play Store uygulaması için mevcut verileri ve önbelleğini temizleyin. ( Ayarlar > Uygulamalar > Google Play Store > Kayıt yeri > Önbelleği Sil ve Veriyi sil seçeneğini kullanarak verileri silin )
  3. Google Play Services for Instant Apps uygulaması için mevcut verileri ve önbelleğini temizleyin. ( Ayarlar > Uygulamalar > Google Play Services > Kayıt yeri > Önbelleği Sil ve Veriyi sil seçeneğini kullanarak verileri silin )
  4. Google Hizmetleri Çerçevesi (Google Services Framework) uygulaması için mevcut verileri ve önbelleğini temizleyin. ( Ayarlar > Uygulamalar > Google Hizmetleri Çerçevesi (Google Services Framework) > Kayıt yeri > Önbelleği Sil ve Veriyi sil seçeneğini kullanarak verileri silin )

Yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdikten sonra Google hesabınızı da telefonunuzdan kaldırın. Google hesabınızı kaldırmak için aşağıdaki işlemleri uygulayın. ( Not: Google hesabınızı kaldırmadan önce şifrenizi doğru hatırladığınızdan emin olun. Şifrenizi hatırlamıyorsanız tekrar giriş yaparken sıkıntı yaşamamak adına şifrenizi öğrenmenizi tavsiye ederiz. )

  1. Ayarlar > Uygulamalar > Cloud ve Hesaplar > Hesaplar > Google seçeneği altındaki giriş yaptığınız hesabı bulun ve Google hesabınızı bularak kaldırın.
  2. Hesabınızı kaldırdıktan sonra telefonunuzu yeniden başlatın.
  3. Google Play Store uygulamasını açın ve mevcut Google hesabınızla tekrardan giriş yapınız.
En iyi cevap olarak seçildi
0
Burak(anonim) 0 Yorum

Aynı sıkıntı bende de var iki haftadır uğraşıyorum bi çözüm bulamadım kısa sürede yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Cevabınızı yazın.