PC & Teknoloji Platformu

En İyi Antivirüs Programları

2019 yılının en iyi antivirüs, internet security programları hangisi? 2019 yılı antivirüs test sonuçları nelerdir? Bilgisayarlarımızı zararlılara ( virüs, anti-spy, malware, trojan remover, antiLogger, keylogger, ransomware ve daha nicelerine ) karşı korumak vazgeçilmez önceliklerimiz arasında. Özellikle son zamanlarda mail tuzaklamalarıyla yayılmaya başlayan Ransomware gibi tehlikeler ne kadar savunmasız kalabileceğinizin kanıtı niteliğinde.

Her yıl sonu gelmeden önce aylar önce o yıl piyasaya sürülecek antivirüs yazılımları görücüye çıkıyor. İsim yapmış bir çok kuruluşta antivirüs testleri yaparak kullanıcıları bu yazılımlardan hangilerinin en iyi seviyede koruma sağlayacağına dair fikirler veriyor. Daha önce paylaşmış olduğum yazımda sizlere Bilgisayar İçin En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları ndan bahsetmiştim. Bu kez ücretli ve testlerde başarılı olmuş antivirüs programlarına yer vereceğim. Tabi ki paylaşırken bugüne kadar yapılan testler üzerinden size tavsiyelerde bulunacağım.

2019 Yılı En İyi Satın Alınabilecek Antivirüs Programları

Sizlere elimden geldiğince listelerde başarılı olmuş antivirüs yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım. Kısa kısa bilgiler paylaşarak geçeceğim programları. İndirmek ve satın almak için gerekli butonları her antivirüs programının altındaki indirme butonlarında bulabilirsiniz.

McAfee Total Protection 2019

PC’nizde virüsleri, zararlı yazılımları, fidye yazılımlarını, casus yazılımları, istenmeyen programları ve daha fazlasını engeller. Riskli web siteleri konusunda uyarır ve tehlikeli indirmeler ve kimlik avı saldırılarını önler. Arama değerlendirmeleri sağlar, güvenlik duvarınız ve virüs korumanızın aktif olup olmadığını denetler, indirmelerinizi tarar ve bilinen bir tehdit olup olmadığı konusunda sizi uyarır.

 

Bitdefender Total Security / Internet Security / Antivirus Plus 2019

Hemen hemen çoğu testi başarıyla ilk sırada tamamlayan Bitdefender sistemleri zararlı yazılımlara karşı koruma konusunda ki başarısını gözler önüne serdi. Bitdefender 2019 yılı için 3 farklı paketi kullanıcılarının beğenisine sunmuş durumda. Bitdefender Total Security, Internet Security, Antivirus Plus, Antivirus for Mac, GravityZone Business Security ve Mobile Security olmak üzere farklı seçeneklerinden size uygununu tercih edebilirsiniz.

Kaspersky Anti-Virus / Internet Security / Total Security 2019

Kaspersky her zaman ki gibi iyi antivirüs yazılımları arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Listedeki yeri değişse bile birçok kullanıcının ilk aklına gelenler arasında. Dijital yaşamınızda çevrimiçi gezinirken, sosyalleşirken, bankacılık işlemleri ve alışveriş yaparken bilgisayar, tablet ve telefon gibi cihazlara güvenirsiniz. İşte bu nedenle ödüllü güvenlik çözümlerimiz sizin için en önemli şeyleri, yani gizliliğinizi, çocuklarınızı, paranızı ve daha fazlasını korumanıza yardımcı olur. Kaspersky Anti-Virus, Internet Security, Total Security 2019 seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Norton Security Standart / Deluxe / Premium 2019

Norton ile bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara, kötü amaçlı programlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı koruyabilirsiniz. Kimliğinizi ve çevrimiçi işlemlerinizi güvende tutar. Aygıtlarınız için 1 numaralı tüketici güvenlik hizmeti. %100 para iade güvencesi sunan Norton cihazınıza kaldıramayacağımız bir virüs bulaşırsa, paranızı geri iade edeceğini söylüyor. Norton Security Standart, Deluxe, Premium 2019 ile üç seçenek sunuluyor.

Avast Ultimate / Premier / Internet Security 2019

Virüslerden kötü amaçlı yazılımlara, her türlü nahoş tehdidi tespit eder. Evet, casus yazılımlar, fidye amaçlı yazılımlar ve yemleme saldırılarını bile. Kötü amaçlı yazılımlar masum görünmeye bayılır. Avast herhangi bir şüpheli davranışı zarara yol açmadan önce yakalamak için uygulamaların davranışlarını gerçek zamanlı olarak analiz eder. Tek bir tıklama hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Avast Ultimate, Premier, Internet Security 2019 seçenekleri bulunuyor.

ESET NOD32 Antivirus / Internet Security / Smart Security Premium / Multi-Device Security 2019

Virüsler, fidye yazılımları, rootkitler, solucanlar ve casus yazılımlar da dahil olmak üzere her türlü zararlı yazılıma karşı sizi korur. Optimize edilmiş, kullanımı kolay internet güvenliği ile gizliliğinizi fidye ve kimlik avı saldırılarına karşı korur. Bilgisayarınızın tüm gücünün keyfini çıkarın. Yavaşlama olmadan internette gezinin, oynayın ve çalışın. ESET NOD32 Antivirus, Internet Security, Smart Security Premium, Multi-Device Security seçenekleri sunuluyor.

AVG Ultimate / Internet Security 2019

Güvenlik özellikleriyle donatılmış, kullanımı kolay sınıfının en iyisi korumamız güvenliğinizden taviz vermeden kullanım kolaylığı sağlamak için tasarlanmıştır. Yeni Fidye Yazılımı Koruması, Web Kamerası Koruması, gelişmiş güvenlik duvarı ve AI tabanlı gerçek zamanlı tehdit tespiti ve ortadan kaldırma ile tüm tehlikelere karşı çevrim içi olarak korumada kalmak için ihtiyacınız olan korumayı ve daha fazlasını edinin.

Avira Antivirus Pro / Internet Security Suite / Optimization Suite / Total Security Suite 2019

Sizi zararlı yazılımlardan korur etkinlenmiş web sitelerini engeller alışveriş işlemlerinizi güvenli duruma getirir. Avira sizi virüslere ve diğer zararlı yazılımlara karşı korur, casus yazılımları ve reklam yazılımlarını kaldırır. Avira Tarayıcı Güvenliği Uzantısı ile birlikte gizlilik araçları ve arama sonuçlarınıza yönelik güvenlik derecelendirmeleri sunulur. Avira Antivirus Pro, Internet Security Suite, Optimization Suite, Total Security Suite 2019 seçenekleriyle geliyor.

Panda Antivirus Pro / Internet Security / Global Protection / Gold Protection 2019

Bilinen tehditlere karşı koruma: virüs, Truva Atları, casus yazılım… Panda Antivirus Pro programı, bilgisayarınıza herhangi bir yolla (e-posta, İnternetten dosya indirmeleri, dosya paylaşımı vb.) ulaşabilen ve bilgisayarınızda kalabilen bilinen tipteki tüm zararlı yazılımları saptar ve temizler. Panda Antivirus Pro, Panda Internet Security, Panda Global Protection, Panda Gold Protection ve Panda Mobile Security gibi seçenekler sunuluyor.

F-Secure TOTAL / SAFE / Internet Security / Anti-Virus 2019

Bilgisayarınızı virüslerden, solucanlardan ve niteliği bilinmeyen saldırılardan korur. Dünyaca ün yapmış F-Secure Veri Güvenliği laboratuvarlarının günlük ve otomatik güncellemeleri ve sizi sıfır gün ve başka bilinmeyen saldırılara karşı koruyan yeni F-Secure Deepguard teknolojisi ile bilgisayarınızı bugün ve yarın, tam güvenle kullanabilirsiniz. Casus yazılımları bulup yok eder. F-Secure Internet Security bugüne kadar görülmemiş bir etkinlikle gizli yüklenmiş casus programları silerek sisteminizin hızlı ve pürüzsüz çalışmasını garanti eder. F-Secure TOTAL, SAFE, Internet Security, Anti-Virus 2019 seçenekleri sunuluyor.

Trend Micro Maximum Security / Internet Security / Antivirus+ Security 2019

Trend Micro™ Antivirus+ Security yazılımı bilgisayarınız için temel internet koruması sağlayarak dijital yaşamınızın tadını güvenle çıkarmanıza izin verir. En son anti-fidye yazılımı teknolojisini sunar. Virüslere ve diğer zararlı yazılımlara karşı korur. Trend Micro Maximum Security, Internet Security, Antivirus+ Security, Mac® için Antivirus gibi seçenekler sunuluyor.

Comodo Internet Security Complete 10, Internet Security Pro 10, Antivirüs Advanced 10

Bilgisayarınızda saklanan tüm zararlı yazılımları ortaya çıkarır ve yok eder. Casus yazılım tehditlerini tespit eder ve tüm enfeksiyonları yok eder. Kötü niyetli işlemler zarar vermeden önce etkisiz hale getirilir. Bilgisayarınızı tarar, rootkitleri algılar ve kaldırır. Kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınızı bir zombi haline getirmesini önler. Kötü amaçlı yazılımlar yüklenmeden önce engellenir böylece kritik sistem dosyaları korunmuş olur. Sofistike bellek taşması saldırılarına karşı en üst seviyede koruma. Bilinmeyen dosyaları herhangi bir hasara neden olamayacakları izole bir ortamda çalıştırır. Comodo Internet Security Complete 10, Internet Security Pro 10, Antivirüs Advanced 10

Satın Alınabilecek Diğer Antivirüs Yazılımları:

Testlerde başarılı olmuş ve satın alma seçeneği bulunan diğer güvenlik yazılımlarına aşağıdaki liste üzerinden ulaşarak indirerek satın alabilirsiniz.

Yukarıda bahsi geçen bazı güvenlik yazılımlarını 7-30 gün arasında ÜCRETSİZ bir şekilde sınırlamasız kullanabilirsiniz. Memnun kalmanız durumunda satın alma işlemini uygulayabilirsiniz. Güvenlik yazılımları Windows 10, Windows 8, Windows 7 gibi tüm Windows tabanlı bilgisayarlar için bulabileceğiniz gibi, MAC OS X işletim sistemli MAC bilgisayarlar, android ve apple cihazlar içinde programlarını satın alabilirsiniz. Sizinde önerebileceğiniz ya da takıldığınız konular var ise yorum olarak belirtebilirsiniz.

[Toplam:43    Ortalama:3.2/5]

<b>YORUM YAP, FİKRİNİ BELİRT, BİZE KATKIDA BULUN :)</b>

avatar

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar