Ana Sayfa Hotmail oturum aç [Çözüldü]

Hotmail oturum aç [Çözüldü]

Çözüldü1.46K Görüntülemeİnternet
0
0 Yorum

Hotmail adresine nasıl girilir? Hotmail ve Outlook aynı şeyler mi? Hotmail adresi alabilir miyim? Hotmail adresine nasıl giriş yapabilirim? Hotmail oturum nasıl açılır? Outlook nedir? Hotmail oturum aç.

En iyi cevap olarak seçildi
[Toplam:3    Ortalama:5/5]
0

Microsoft’un e-posta servisi geçmişten günümüze MSN Hotmail, Windows Live Hotmail, Hotmail ve son olarakta Outlook.com isimleriyle kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Outlook.com eskiden çoğumuzun sahibi olduğu Hotmail’in güncellenmiş ve isim değiştirilmiş halidir. Outlook.com Microsoft tarafından 2013 yılında isim değiştirilerek Hotmail ile birleştirilen bir e-posta servisidir. Bu birleşimden sonra @outlook.com e-posta adresini kullanıcılar kullanmaya başladılar. Eski @msn.com, @hotmail.com, @windowslive.com şeklindeki mail adreslerinin kullanımlarına ise aynı şekilde devam ediliyor.
Outlook.com web tabanlı bir web postası, kişiler, görevler ve takvimleme servisidir. Outlook.com’a giriş yapmak ve kullanmak için buraya tıklayarak resmi web sitesine erişimi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra yeni bir hesap oluşturabilir veya mevcut hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Outlook hesabınızla sınırsız depolama, takvim, rehber yönetimi, Ajax ve OneDrive, Office Online ve Skype hizmetlerini rahatlıkla tek hesaptan kullanabilirsiniz. Outlook.com kullanıcıları OneDrive ile 15 GB ücretsiz depolama hakkına sahiptir.

En iyi cevap olarak seçildi
Cevabınızı yazın.