Ana Sayfa İphone 7 Plus 10.2.1 Güncelleme Sonrası ısınma sorunu [Çözüldü]

İphone 7 Plus 10.2.1 Güncelleme Sonrası ısınma sorunu [Çözüldü]

Çözüldü2079 görüntülemeApple
0

İphone 7 Plus telefonumu ios 10.2.1 güncellemesini yaptım. Telefonu kullanınca ısınma sorunu yaşıyorum. Şarjımda çabuk bitiyor telefonumun. Sorunu nasıl aşabilirim?

Cevaplanan soru

4 Answers

0

iphone için apple tarafından yayınlanan ios 10.2.1 güncellemesi sonrası cihazlarda ısınma problemi ve şarjın hemen tükendiği konusunda şikayetler artmaya başlamış durumda. Şuan için apple tarafından herhangi bir açıklanma yapılmadı. Muhtemelen sorun bir sonraki güncellemeyle düzelecektir. Ancak yine de bir önceki sürüme geri dönüş yaparak telefonunuzu kullanabilirsiniz. Tabi ki bu işlemi yapmadan önce telefonunuzda ki tüm verilerinizi yedeklemelisiniz. İstenmeyen durumlara karşı.

tarafından en iyi çözüm olarak seçildi
0
Murat (ziyaretçi) 0 Yorum

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Hiç bir işlem yapmamama rağmen şarjım çok çabuk bitiyor.  Özellikle 1 dakikalık siri kullanımında telefon ateş gibi oluyor.

yanıt üstüne yorum yapıldı
0
Burak (ziyaretçi) 0 Yorum

Aynı durum bende de mevcut..

tarafından güncellendi
0

Yeni gelecek olan güncellemeyi bekleyip denemelisiniz. Maalesef Apple cephesinde her yeni yayınlanan sürümle bambaşka sorunlarla karşılaşılıyor. Her seferinde güncellemeyle düzeltiyorlar ancak ama zaman geçtikten sonra.

Cevaplanan soru
Cevabınızı buraya yazınız.