Ana Sayfa Snapchat oturum açamama sorunu [Çözüldü]

Snapchat oturum açamama sorunu [Çözüldü]

Çözüldü1.67K GörüntülemeAndroid
0
0 Yorum

Merhaba,

 

Geçen gün yurtdışından s6 edge aldım ve geldi ilk başlarda snapchatimi açabildim daha sonra oo olamaz! tarzında olan hatayı almaya başladım, forumda yazdığınız konuda yapılanların hepsini yaptım ama hala giremiyorum. Telefonuma dün türkiye ye uyumlu imei de atıldı. Yardımcı olabilir misiniz?

Saygılarımla,

Berna

Soru yeni cevaplara kapalıdır.
[Toplam:2    Ortalama:5/5]
0

Snapchat ile alakalı yurtdışı cihazlarda oluşan soruna maalesef IMEI çözüm olmayabiliyor. Öncelikle telefonunuzda Supersu isimli bir uygulama yüklüyse direkt olarak bu uygulamayı telefonunuzdan kaldırın deneyin. Yurtdışından gelen telefonların Android sürümünde bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Türkiye romu dediğimiz android sürümleri yüklenince sorun giderilebilir. Tabi bunu işi bilen birilerinin yapması gerekiyor.

Snapchat’in mantıksızca yürüttüğü bu işlemler maalesef birçok kullanıcının baş belası oluyor. Henüz adam akıllı bir düzeltmede gelmiş değil üstelik. Her türlü gelişmeyi altta paylaştığım içeriğimizde güncelleme olarak eklemekteyim.

Snapchat Oturum Açma Sorunu

düzenlenmiş cevap
0
berna(anonim) 1 Yorum

Merhaba Özgür Bey,

Cevabınız için teşekkür ederim, bu durumda bir telefoncuya gitsem durumu anlatsam çözülebilir mi? Çok fazla kişiye de müdahale ettirmek istemiyorum herkes her şeyi biliyor imajı yaratmayı seviyor çünkü ülkemizde. Eklediğiniz linkteki her şeyi denedim, supersu da ne yazık ki yüklü bile değil telefonumda. 5 gündür forumlarda gördüğüm ve denemediğim bir şey kalmadı.

Saygılarımla,

İyi çalışmalar

cevap üstüne yorum yapıldı

Maalesef denenen cihazlarda karşılaştığımız bir sıkıntı var. Rom atılınca tanıtılan IMEI değiştiği için telefonlarda sıkıntılar yaşanabiliyor. Ancak tüm cihazlarda olmadığı gibi biraz şansa kalmış bir durum