Ana Sayfa Swarm arkadaş ekleme iptali nasıl yapılır? [Çözüldü]

Swarm arkadaş ekleme iptali nasıl yapılır? [Çözüldü]

Çözüldü6029 görüntülemeSosyal Medya
0

Swarm gönderilen arkadaşlık istekleri nasıl geri çekilir? Swarm arkadaşlık isteğini geri çekme özelliği var mı? Swarm arkadaş ekleme iptali mümkün mü? Swarm arkadaş ekleme istekleri nasıl iptal edilir?

yorum silindi

3 Answers

0

Swarm’da arkadaş silme yöntemi aşağıda anlatıldığı gibidir.
Swarm arkadaş ekleme nasıl iptal edilir?
Swarm ile gönderdiğiniz arkadaşlık isteğini iptal etmek için yapmanız gereken istek göndermiş olduğunuz kişinin hesabına giriş yaparak Arkadaşlık isteğini iptal etmek için beklemede yazan butona tıklamak ve gelen emin misiniz sorusuna evet diyerek onaylamalısınız.

Maalesef swarm üzerinde gönderilen arkadaşlık isteklerini topluca gösteren bir seçenek ya da liste bulunmamakta. Arkadaşlık isteği gönderdiğiniz ve iptal etmek istediğiniz kişileri Swarm üzerinde arayıp bularak arkadaşlık isteklerinizi iptal edebilirsiniz.

tarafından en iyi çözüm olarak seçildi
0
kezooo (ziyaretçi) 1 Yorum

böyle bir saçmalık yok . isim yazssakta bulunmuyor. nasıl iptal edicez bilmiyorum

yanıt üstüne yorum yapıldı

Eskiden kişi adını soyadını yazınca uygulamada engellemiş olsanız bile görebiliyordunuz. Swarm sonradan durumu değiştirdi. Maalesef kesin şu çözümüdür diyebileceğimiz bir durum yok. Olsa paylaşırız.

0
Ziyaretçi 1 Yorum

Arkadaşlar kesin çözümünü biliyorum. Bende bu konudan müzdariptim ama aklıma bi yöntem geldi ve gayet güzel iptal ediyorum istekleri ve şuanda yeni denizlere yelken açmış bulunmaktayım :))

yanıt üstüne yorum yapıldı

Arkadaşlık sitesi değiliz biz. Bir yöntem varsa paylaşmanızı öneririz. Öteki türlü kimseye faydası yok bu tür şeylerin.

Cevabınızı buraya yazınız.