Ana Sayfa tradeadexchange virüsü temizleme [Çözüldü]

tradeadexchange virüsü temizleme [Çözüldü]

Çözüldü1.52K GörüntülemeBilgisayar
0
0 Yorum

Cep telefonumda, bilgisayarımda özellikle Google araması yaparken tradeadexchange virüsü sorunu yaşamaktayım. tradeadexchange.com isimli bir yere yönlendiriliyorum? Sorundan nasıl kurtulabilirim? Türk Telekom kullanmaktayım çözüm bulamadım henüz.

onaylı
[Toplam:1    Ortalama:5/5]
0

Öncelikle yaptığım araştırmalar sonucunda bu sorunu yaşayan hemen hemen bütün kullanıcılar Zyxel marka adsl modem kullanıcısı. Birçok kullanıcı sistemlerini taratmış olsalar dahi bir çözüme ulaşamadıklarını belirtiyor.

Size en iyi önereceğimiz yol şifrenizin arka kısmında bulunan reset butonuyla tüm ayarlarını silmek. Ve tekrardan adsl şifre bilgileriyle kurulumunu yapmak. Sonrasında modem üretici firma sitesi üzerinden yazılım güncellemesi (firmware) olup olmadığını kontrol ederek varsa yeni sürüm olan yazılımı modemin ayarlar penceresi vasıtasıyla modeminize kurmalısınız.

Daha sonrasında sorununuz çözüldükten sonra sisteminizi taramak isterseniz alttaki yazımızda bulunan bitfender’in veya kaspersky’in 30 gün premium kullanım sunan antivirüs programını indirerek sisteminizi kapsamlı bir şekilde tarattırın.

2017 Yılı En İyi Antivirüs Programları

en iyi cevap seçildi
Cevabınızı yazın.