2017 Android İçin En İyi Antivirüs Programları

0
35684

Android işletim sistemi telefonlar ve tabletler için günümüzde en yaygın olarak kullanılan işletim sistemlerinin başında yer alıyor. Öyle ki işletim sistemleri arasında kullanım sayısı olarak Windows platformunu yakalamış durumda. Böylesine yaygın olarak kullanılan bir işletim sistemi kitlesi elbette kötü niyetli kişilerinde ilgi alanına bir anda giriyor. Bilgisayarlarımızda olduğu gibi android işletim sistemli telefon ya da tabletlerimizde dış tehditlere karşı antivirüs yazılımları büyük önem arzediyor. Android telefonunuzu virüs, anti-spy, malware, trojan remover, antiLogger, keylogger, ransomware ve daha nicelerine karşı korumak büyük önem arz ediyor. Bu yazımızda android cihazlarınızda kullanabileceğiniz 2017 yılı antivirüs testlerinde başarılı sonuçlar almış antivirüs uygulamalarına yer vereceğim.

2017 Android İçin En İyi Antivirüs ve Güvenlik Programları

Samsung, Lenovo, Huawei, LG, Sony, TCL, Coolpad, ZTE, Acer, Asus, Toshiba gibi android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizi virüslere ve diğer zararlılara karşı koruyabileceğiniz en iyi antivirüs uygulamaları listesi.

1. Avast Mobile Security & Antivirus:

Android için Avast Mobile Security virüslü dosyaları, gizli bilgileri kimlik avı yöntemiyle ele geçirme gibi arzu edilmeyen faaliyetlere; kötü amaçlı ve casus yazılımlara ve de truva atları gibi kötü virüslere karşı tarar ve güvenliği sağlar. Bu en yeni sürüm daha önce sadece abonelere sunulan özellikleri içermekte olup, şimdi tümüyle ÜCRETSİZDİR!

Avast Mobile Security & Antivirus (Android) İndir– 4379 defa indirildi

 

2. Avira Antivirus Security

Avira Antivirus Security telefonunuzun içeriklerinin (kişisel verilerinizin) güvende kalmasını sağlar. Malware / casus yazılımdan arındırma için ücretsiz bir antivirüs uygulaması olan tam özellikle ücretsiz mobil güvenlik uygulaması ve kaybolan/çalınan akıllı telefonunuzu veya tabletinizi güvene alarak korumanıza yarar.

Avira Antivirus Security (Android) İndir– 762 defa indirildi

 

3. Trend Micro Dr.Safety:

Dr. Safety, zararlı Android uygulamalarını önlemek için Trend Micro virüs tarama sistemini kullanıyor. Virüslere ve casus yazılımlara karşı korumada çevrimiçi gizliliğinizi korumanın, kaybolan telefonunuzu bulmanın, Facebook’ta sizi yabancılardan korumanın ve banka hesabınızdan para çalabilen zararlı uygulamaları tespit etmenin yollarını tam olarak biliyor. Sürekli olarak güncellenen, bulut tabanlı koruma sistemi sayesinde günde 250 milyon tehdidi algılayan Dr. Safety, dolaşım halindeki her zararlı yazılımı bulabiliyor.

Trend Micro Dr.Safety (Android) İndir– 652 defa indirildi

 

4. 360 Security – Antivirüs

360 Security, dünya çapında 300 milyon kullanıcının, günlük yaşamlarına en az seviyede müdahaleyle mobil yaşam tarzlarını güvence altına aldığı, en çok güvenilen ve tüm özelliklerin tek bir uygulamada birleştiği mobil optimizasyon ve güvenlik yazılımıdır.

360 Security Antivirüs (Android) İndir– 602 defa indirildi

 

5. Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Android cihazlar için en gelişmiş siber güvenlik uygulaması, cihazınızı internet tehditlerine ve veri hırsızlarına karşı mutlak koruma sağlar. Bağımsız IT-Güvenlik Enstitüsü AV-TEST’e göre, Bitdefender Mobile Security, 2015 & 2016 En İyi Android Güvenlik Ürünü’dür! Ücretsiz indirme size uygulamayı 14 gün boyunca deneme süreli olarak kullanabiliyorsunuz.

Bitdefender Mobile Security & Antivirus (Android) İndir– 493 defa indirildi

 

6. Eset Mobile Security and Antivirus

Eset Mobile ile akıllı telefonunuzu veya tabletinizi, ESET’in üstün internet güvenliği çözümü Mobile Security & Antivirus ile koruyarak internetin ve online alışverişin tadını çıkarın. Yükleme sonrasında otomatik olarak, 30 günlüğüne tüm PREMIUM özellikleri sınırsız kullanabilirsiniz. 30 gün sonrasında satın alırsanız sınırsız kullanabilmektesiniz.

Eset Mobile Security & Antivirus (Android) İndir– 348 defa indirildi

 

7. Kaspersky Antivirus & Security

Kaspersky Lab’den Android cihazlar için ücretsiz antivirüs ve telefon güvenliği çözümü. Kaspersky Internet Security for Android, akıllı telefonlarınızın ve tabletlerinizin yanı sıra cihazlarınızdaki her türlü kişisel veriyi de tehlikeli mobil tehditlere, virüslere, casus yazılımlara, Trojanlara ve benzeri tehditlere karşı koruyan ÜCRETSİZ indirilebilen bir antivirüs çözümüdür

Kaspersky Antivirus & Security (Android) İndir– 416 defa indirildi

 

8. Malwarebytes Anti-Malware

Telefonunuzu malware, spyware, trojanlar ve rootkitler gibi zararlı tüm yazılımlardan korumak için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bilgisayar ortamından da az çok bilinen yazılımlardan bir tanesi.

Malwarebytes Anti-Malware (Android) İndir– 232 defa indirildi

 

9. McAfee Security and Power Booster

ÜCRETSİZ! McAfee Mobile Security, Intel Security tarafından sunulan ödüllü Hırsızlık Koruması, Cihaz Bulma, Uygulama Gizliliği Koruması, Antivirüs, Performans Optimizasyonu ve Güvenlik özellikleriyle Android telefonunuzu veya tabletinizi korur ve cihazın performansını artırır

McAfee Security & Power Booster (Android) İndir– 225 defa indirildi

 

10. Norton Security and Antivirus

Norton Security & Antivirus, akıllı telefonunuz ya da tabletiniz için hepsi bir arada mobil güvenlik ve virüs koruma uygulamasıdır. Norton’un Android cihazlar için en iyi antivirüs çözümünün son versiyonunu hemen indirin. Android™ akıllı telefonunuz ve tabletiniz için hazırlanmıştır. Kaybolan ya da çalınan telefonunuzu, SMS ile uzaktan kilitleyin. Cihazınızı yavaşlatabilecek ya da ona zarar verebilecek kötü amaçlı yazılım ve virüs barındıran uygulamaları tarayın ve temizleyin.

Norton Security and Antivirus (Android) İndir– 257 defa indirildi

 

11. AVG Antivirüs Programı Android

AVG AntiVirus FREE – antivirüs programı ucretsiz – Android™ uygulaması virüs, zararlı yazılım, casus yazılım, dolandırıcılık amaçlı yazılım ve kısa mesajlara karşı koruma sağlar; uygulama kilidi ve resim kasası ile kişisel verilerinizi güvenlik altına almaya yardımcı olur.

AVG Antivirüs Programı (Android) İndir– 144 defa indirildi

Not: Yukarıdaki sıralama rastgele olup türünün en iyi antivirüs uygulamalarına listede yer verilmiştir. Uygulamaların bazıları 30 günlere varan ücretsiz premium özelliği kullandırmakta, bazıları ise satın almanızı isteyebilir. Hatta bilgisayarınız için antivirüs sahibi olursanız çoğu firma mobil uygulamasını ücretsiz hizmetinize sunmaktadır. Liste daha fazla uzatılabilirdi ancak işin ehli uygulamaları tercih etmenizde yarar var.  iPhone/iPad için antivirüs arayışınız var ise o zaman 2017 iPhone/iPad İçin En İyi Antivirüs Programları yazımızı inceleyebilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI:

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar