tembek hayvan

instagrama eklediğim hikayeleri kimlerin gördüğünü göremiyorum

instagrama eklediğim hikayeleri kimlerin gördüğünü yukarı kaldırdığımız ekranda göremıyorum. uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim ama olmadı.baska hesaptan denıyorum oluyo ama benım hesabımdan olmuyor. yardımcı olur musunuz? ios benim telefonum. iphone 6 s.

Paylaş

1 Answer

  1. Başka bir telefonda görüyorum demişsiniz. Denediğiniz cihazlar eğer bir Iphone veya Android bir cihazsa tamamen uygulama kaynaklı sorun yaşıyorsunuz. Örnek vermem gerekirse Instagram Apple Store üzerinden uygulama yayınladığı zamanlarda önceliği yeni cihazlara vererek uygulama güncellemelerini dağıtmaktadır. Özellikle eski cihazları bu konuda öncelik sahibi değiller maalesef ki. Cihazınıza uygun hataların giderildiği sürüm henüz yayınlanmamış olabilir. Maalesef yeni cihazlara yönelik yönlendirme sadece markalar tarafından değil uygulama yapımcıları tarafından da zorlanıyor.

    Hatta bir örnek daha vermem gerekirse; geçtiğimiz günlerde Ipad’ler için bile Instagram ekibi zamanlarının olmadığını söyleyerek uygulama çıkarmayı düşünmediklerini geçtiğimiz günlerde belirtmişlerdi.

Leave an answer

Leave an answer