Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Please type your username.

Please type your E-Mail.

Lütfen sorunuz için uygun kategori bölümünü seçiniz, böylece sorunuz kolayca bulunabilir.

Lütfen soru için uygun bir başlık seçiniz, böylece sorunuz tarafımızdana daha kolay cevaplanabilecektir.

Sorunuzla ilgili açıklamayı iyice ve ayrıntılı olarak alana yazabilirsiniz.

Lütfen sorunuzla alakalı uygun anahtar kelimeleri virgül(,) ile ayırarak giriniz. Örneğin:android, google, bilgisayar, cep telefonu.

Captcha Click on image to update the captcha.

tembek hayvan

instagrama eklediğim hikayeleri kimlerin gördüğünü göremiyorum

instagrama eklediğim hikayeleri kimlerin gördüğünü yukarı kaldırdığımız ekranda göremıyorum. uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim ama olmadı.baska hesaptan denıyorum oluyo ama benım hesabımdan olmuyor. yardımcı olur musunuz? ios benim telefonum. iphone 6 s.

Paylaş

1 Cevap

  1. Başka bir telefonda görüyorum demişsiniz. Denediğiniz cihazlar eğer bir Iphone veya Android bir cihazsa tamamen uygulama kaynaklı sorun yaşıyorsunuz. Örnek vermem gerekirse Instagram Apple Store üzerinden uygulama yayınladığı zamanlarda önceliği yeni cihazlara vererek uygulama güncellemelerini dağıtmaktadır. Özellikle eski cihazları bu konuda öncelik sahibi değiller maalesef ki. Cihazınıza uygun hataların giderildiği sürüm henüz yayınlanmamış olabilir. Maalesef yeni cihazlara yönelik yönlendirme sadece markalar tarafından değil uygulama yapımcıları tarafından da zorlanıyor.

    Hatta bir örnek daha vermem gerekirse; geçtiğimiz günlerde Ipad’ler için bile Instagram ekibi zamanlarının olmadığını söyleyerek uygulama çıkarmayı düşünmediklerini geçtiğimiz günlerde belirtmişlerdi.

    • 0
Bir cevap bırakın

Bir cevap bırakın

Captcha Click on image to update the captcha.