2017 Yılı En İyi Antivirüs Programları

0
32704

Bilgisayarlarımızı zararlılara ( virüs, anti-spy, malware, trojan remover, antiLogger, keylogger, ransomware ve daha nicelerine ) karşı korumak vazgeçilmez önceliklerimiz arasında. Özellikle son zamanlarda mail tuzaklamalarıyla yayılmaya başlayan Ransomware gibi tehlikeler ne kadar savunmasız kalabileceğinizin kanıtı niteliğinde.

Her yıl sonu gelmeden önce aylar önce o yıl piyasaya sürülecek antivirüs yazılımları görücüye çıkıyor. İsim yapmış bir çok kuruluşta antivirüs testleri yaparak kullanıcıları bu yazılımlardan hangilerinin en iyi seviyede koruma sağlayacağına dair fikirler veriyor. Daha önce paylaşmış olduğum yazımda sizlere 2017 Bilgisayar İçin En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları ndan bahsetmiştim. Bu kez ücretli ve testlerde başarılı olmuş antivirüs programlarına yer vereceğim. Tabi ki paylaşırken bugüne kadar yapılan testler üzerinden size tavsiyelerde bulunacağım.

2017 Yılı En İyi Satın Alınabilecek Antivirüs Programları

Sizlere elimden geldiğince listelerde başarılı olmuş antivirüs yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım. Kısa kısa bilgiler paylaşarak geçeceğim programları. İndirmek ve satın almak için gerekli butonları her antivirüs programının altındaki indirme butonlarında bulabilirsiniz.

McAfee AntiVirus Plus (2017)

Testlerde en üstlerde başarıyla yer alan McAfee ilk sırada ki yerini alıyor. PC’nizde virüsleri, zararlı yazılımları, fidye yazılımlarını, casus yazılımları, istenmeyen programları ve daha fazlasını engeller. Riskli web siteleri konusunda uyarır ve tehlikeli indirmeler ve kimlik avı saldırılarını önler. Arama değerlendirmeleri sağlar, güvenlik duvarınız ve virüs korumanızın aktif olup olmadığını denetler, indirmelerinizi tarar ve bilinen bir tehdit olup olmadığı konusunda sizi uyarır. Çok daha fazlasına erişebileceğiniz program yıllık 59,95TL’lik bir fiyat etiketine sahip

McAfee® AntiVirus Plus 2017 İndir– 2740 defa indirildi

 

Bitdefender Total Security Multi-Device 2017

Hemen hemen çoğu testi başarıyla ilk sırada tamamlayan Bitdefender sistemleri zararlı yazılımlara karşı koruma konusunda ki başarısını gözler önüne serdi. Bitdefender 2017 yılı için 3 farklı paketi kullanıcılarının beğenisine sunmuş durumda.  Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 ile Windows, Mac OS ve Android cihazlarınız için uygun maliyetli 3’ü 1 arada güvenlik programı sahibi olabilirsiniz.

  • Windows, Mac OS ve Android işletim sistemleri için tam koruma
  • Cihazlar için merkezileştirilmiş yönetim
  • Wi-Fi Güvenlik Danışmanı: dışarıda her zaman güvende kalın
  • Üstün performans – sistem yavaşlaması yaşamayın
  • Tek-dokunuşla güvenlik: tam otomatik koruma
  • Ebeveyn Kontrolü: aile odaklı koruma
  • Anti-theft ve veri koruma araçları

    Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 İndir– 1704 defa indirildi

Kaspersky Anti-Virus (2017)

Kaspersky her zaman ki gibi iyi antivirüs yazılımları arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Listedeki yeri değişse bile birçok kullanıcının ilk aklına gelenler arasında. Dijital yaşamınızda çevrimiçi gezinirken, sosyalleşirken, bankacılık işlemleri ve alışveriş yaparken bilgisayar, tablet ve telefon gibi cihazlara güvenirsiniz. İşte bu nedenle ödüllü güvenlik çözümlerimiz sizin için en önemli şeyleri, yani gizliliğinizi, çocuklarınızı, paranızı ve daha fazlasını korumanıza yardımcı olur. Program yıllık 75TL’lik fiyat seçenekleriyle başlayan farklı seçenekler sunuyor.

Kaspersky Anti-Virus 2017 İndir– 897 defa indirildi

Norton Security Standart / Deluxe / Premium 2017

Norton ile bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara, kötü amaçlı programlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı koruyabilirsiniz. Kimliğinizi ve çevrimiçi işlemlerinizi güvende tutar. Aygıtlarınız için 1 numaralı tüketici güvenlik hizmeti. %100 para iade güvencesi sunan Norton cihazınıza kaldıramayacağımız bir virüs bulaşırsa, paranızı geri iade edeceğini söylüyor. 3 farklı versiyonla kullanıcılarının karşısına çıkan Norton’un fiyatı 70TL’den başlayan seçeneklere sahip

Norton Security 2017 İndir– 414 defa indirildi

Avast Pro Antivirus 2017

Virüslerden kötü amaçlı yazılımlara, her türlü nahoş tehdidi tespit eder. Evet, casus yazılımlar, fidye amaçlı yazılımlar ve yemleme saldırılarını bile. Kötü amaçlı yazılımlar masum görünmeye bayılır. Avast herhangi bir şüpheli davranışı zarara yol açmadan önce yakalamak için uygulamaların davranışlarını gerçek zamanlı olarak analiz eder. Tek bir tıklama hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Bilgisayarınızı ve ağınızı her türlü soruna karşı tarar ve bunları nasıl anında gidereceğinizi söyler. 60TL’den başlayan fiyatlara sahip.

Avast Pro Antivirus 2017 İndir– 415 defa indirildi

Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2017

Gerçek zamanlı dolandırıcılık kalkanı, kişisel bilgilerinizi çalmak isteyen internet sitelerini engeller. Yeni bir online tehdit ile karşılaşan dünyanın ilk kişisi bile olsanız, SecureAnywhere otomatik olarak analiz eder ve sitenin niyetini anlar. Yaklaşık 40 TL gibi fiyatlarla satılmakta.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2017 İndir– 224 defa indirildi

Trend Micro Antivirus+ 2017


Trend Micro™ Antivirus+ Security yazılımı bilgisayarınız için temel internet koruması sağlayarak dijital yaşamınızın tadını güvenle çıkarmanıza izin verir. En son anti-fidye yazılımı teknolojisini sunar. Virüslere ve diğer zararlı yazılımlara karşı korur. Tehlikeli web sitelerini engeller.  35TL’den başlayan fiyatlara sahip.

Trend Micro Antivirus+ 2017 İndir– 237 defa indirildi

Yukarıda bahsi geçen tüm ücretli antivirüs yazılımlarını 30 gün boyunca ÜCRETSİZ bir şekilde sınırlamasız kullanabilirsiniz. Daha sonrasında satın alma kararı verirseniz satın almanızı öneririz. Yazı içerisinde olduğu kadarıyla sizlerle paylaşmaya çalıştığım programlar son testlerde en iyi puanları alan yazılımlardan seçmelerim.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz antivirüs programlarının Windows 10, Windows 8, Windows 7 gibi tüm Windows tabanlı bilgisayarlar için bulabileceğiniz gibi, MAC OS X işletim sistemli MAC bilgisayarlar, android ve apple cihazlar içinde programlarını satın alabilirsiniz.

Sizinde önerebileceğiniz ya da takıldığınız konular var ise yorum olarak belirtebilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI:

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar