PC & Teknoloji Platformu

Feed or Feed! League of Legends Felaketleri!

Oyun artık iyice tatsız bir hale geldi diyebiliriz.İnada karşı takımı besliyenler yeteneksiz olduğu karakterleri alıp bilerek besleme oyun başlamadan küfredenler mi diyelim yoksa hiç takılmayan report sistemine mi eleştiri yapalım bunu henüz anlıyamadık.Bir umut belki bir gün bu tür çocuklar ya da büyük  yaştaki çocuk kadar zekası olan insanlardan oyun arındırılır ya da daha büyük bir felakete gider oyun.

Herkesin merak ettiği REPORT sistemi çalışıyor mu? yoksa insanları kandırmak amaçlımı yapıldı bilinmiyor.İnsanların inadına oyunlarını bozan küfreden vs. insanların neden hala ban yemediği sorusu hala devam etmekte.Oyunda geçen saçma diyolaglar var aşağıda örnekledik inceleyiniz;

  • Feed or Feed!
  • Mid or feed
  • Jungle main salmazsanız feedlerim,
  • Son pickteyim support salarsanız feedlerim,
  • İnadıma kitledi ben AFK,
  • Solo Vayne olmaz dedi bronz ben feedliyorum,
  • Oyun başlar başlamaz bir oyuncuya sarıp küfretmeler,
  • İlk ben yazdım o kitledi hemen ben feed vs. vs. hiç bitmeyen bahaneler oyun bozmalar vs.

Hiç bitmeyen saçmalıklar, oyun bozmalar, küfretmeler ne zaman son bulacak merakı sürüyor.Söz konusu olan oyun sonu oyunu bozan oyuncuları şikayet edip hala bunların oyundan uzaklaştırılmaları mevcut olmadığı ve bu sistemin kontrol altına alınması gerekiyor.Bir ümit belki yasaklanırlar demek le şikayet etmeyi unutmayınız belki yetkililer yasaklar yada oyundan uzaklaştırır böyle zihniyetleri.

Oyunu oynarken bir saçmalıkla daha karşı karşıya kalabilirsiniz oyunda takımın oyuncularında 4 kişide kostüm varken 1 kişide olmayınca diğer oyuncuları dışlama gibi saçma sapan sebebler var kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur paranın sahip olamayacağı şeylerde vardır kostümünüz var diye yada paranız var diye kimseden üstün değilsiniz oyunda böyle saçma sapan nedenlere sebep olmayın!

Bir Umut Ban Yerler Diyerek ŞİKAYET EDELİM!

lol-feed

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x