PC & Teknoloji Platformu

GTA 5’ten Büyük Şok!

Herkesin merakla ve heyecanla beklediği GTA 5’in bilgisayar sürümü yapımcısı olan RockStar Games, bilgisayar sürümü daha öncede ertelemişti ve 24 Mart’ta çıkıcağını belirtmişti.Fakat yeni yapılan bir açıklamada GTA 5 hakkında üzücü bir bilgi daha meydana geldi oyunun çıkış tarihi yine ertelendiğini duyurdu.

RockStar Games tarafından yapılan açıklamada GTA 5’in PC sürümünün çıkış tarihini 14 Nisan‘a ertelediğini bu gecikme sebebiyle oyunculara oyun için ödenecek olan 200 bin dolarlık oyun içinde kullanılabilir bir para ödeneciğini belirtdi.

RockStar Games gerekli açıklamayı yapan firma oyunun daha iyi grafiklere ve performans bakımından daha da iyi olması için çalıştığını söylerken bilgisayar oyuncuları için yenilikler getirceğini belirtdi.Bilgisayar oyuncuları gene bir şüphe içinde kalmış gibi oyun sahiden çıkıcak mı? yoksa yeni bir erteleme ile karşılacakmıyız diye nefesler tutuldu beklemedeyiz.

Oyunun yeni çıkış tarihi 14 Nisan!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x