PC & Teknoloji Platformu

Minecraft Nasıl Kurulur?

Son zamanlarda online olarak oynanan oyun minecraft dersek yanlış bir şey söylemiş olmayız. Yüksek indirme sayılarını yakaladğı için oyuncu kitlesi bir hayli artan minecraft oyunu ile blog kırma,yerleştirme gibi hayatta temelli bir oyundur. En büyük özelliklerinden biri ise hayal gücünüzü sınırsız bir şekilde zorlamasıdır. Kırdığını ve yerleştirdiğiniz bloglar sayesinde gece karşınıza çıkan yaratıklardan kurtulmak için barınaklar ile oyun sizi farklı yerlere götürebilir.

Minecraft Nasıl İndirilir ve Kurulur?

1- Oyunu indirmek için indirme butonuna tıklayarak oyunu sistemimize, telefona ya da tabletinize indiriyorsunuz. Windows PC, Android ve iOS için linkler: Minecraft (Windows) (4461 indirme) Minecraft (iOS) (962 indirme) Minecraft (Android) (1031 indirme)
2- Sistemimize inen Minecraft.msi isimli uygulamaya çift tıklayarak çalıştırıyoruz. Ve kurulum işleminin başlamasını bekliyoruz. Kurulum işlemi için uygulama gerekli dosyaları internetten indiriyor.
3- Dosyalar indirilinceye kadar belli bir süre geçmekte. Bu süre sonunda klasik program kurma işlem sırasını devam ettirip kurulumu sonlandırarak oyunu hazır hale getiriyoruz.
4- Kurulum sonrası masaüstüne çıkan oyunun kısayoluna girerek oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 25 Average: 4.2]
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x