PC & Teknoloji Platformu

Modern Combat 5: Blackout Artık Ücretsiz Oynanıyor!

İlgi gören ve sevilen mobil shooter oyununu artık ücretsiz oynuyabilirsiniz.

Mobil cihazlarda iyi bir yerde bulunan en popüler shooter oyunlarından biri olan Modern Combat 5: Blackout artık ücretsiz olarak Android, iOS ve Windows Phone cihazlarda bedava oynanabilecek.Oyun platformlarda ilk olarak 6.99 $’lık fiyatıyla çıkmıştı.Sevilen oyunun yapımları artık politakasını uygulama içinden satın alımlarda gelir kazanma yolu ile gelir sağlayacağını belirledi.

Yapılan açıklamalara göre bu değişim üzerine milyonlarca yeni oyuncu kazanacağını bu yüzden Modern Combat 5: Blackout’u ücretsiz hale getirdiğini belirtti.Diğer açıklamara göre ise iOS platformunda etkin halde ücretsiz olarak kurulabiliyor ancak diğer Android ve Windows Phone’larda etkinleşmesi için biraz zaman geçecek gibi duruyor.

Son dönemde oyunları ücretsiz halde sunan büyük firmalar gelirlerini oyun içi satın alımlardan yada uygulama içi satın alımlardan gelir kazanma politikasını ilerletiyordu.Gelecek zamanlardaki büyük çaplı mobil oyunlarda ise bu tarz uygulamaların işleneceği söz konusu gibi duruyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x