Ana Sayfa App Family İzinsiz Abonelik ve Ödeme Kesintisi [Çözüldü]

App Family İzinsiz Abonelik ve Ödeme Kesintisi [Çözüldü]

Çözüldü5.65K GörüntülemeMobil
0
0 Yorum

App Family uygulaması adı altında 14 lira mobil ödeme kestiler.
İznim ve bilgim olmadan App Family uygulaması adı altında 14 lira mobil ödeme kestiler. “3544’ten haftalık 14 TL’ye abone oldunuz” diye SMS geldi. Çağrı merkezini iki kez aradım ve ikisinde de aynı yanıtı aldım. “sistemde sorun olduğundan şu an iade yapamıyoruz, istediğiniz yere şikayet edin “. İznim ve bilgim olmadan böyle durumun yaşanması gerçekten üzücü, Türk Telekom’a da güvenim kaldı artık. Acilen para iademin yapılmasını istiyorum. Ne yapman gerekiyor?

seçilmiş cevap
[Toplam:22    Ortalama:3.1/5]
0

App Family aboneliğinden yukarıda ki gibi bir uyarı mesajı alırsanız servisten çıkmak için yapmanız gerekenler sırasıyla altta ki gibidir.

App Family isimli servisin web sitesine giriş yapılınca servisin iptaliyle ilgili şunlar yazıyor:

App Family servisi Abonelik iptali için IPTAL AF yazarak 3544‘a ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

 

App Family aboneliklerini nasıl iptal edebilirsiniz?

  • Size gönderilen sms uyarısındaki telefon numarasıyla abonelikten çıkabilirsiniz. Fakat ücretinizi geri alamayabilirsiniz bu yöntemle.
  • İptal edildiğine dair onay mesajı gelmez ise operatörünüzü arayarak servisle ilgili şikayetinizi dile getirip iptal etmesini isteyiniz.
  • Hala bir çözüm yolu bulamadıysanız BTK’ya hem bu servisi hem operatörünüzü şikayet etmeniz en kesin sonucu almanızı sağlayacaktır. BTK şikayetini nasıl yapabileceğinizi BTK İzinsiz SMS ve Mail Gönderim Şikayeti yazımızdan inceleyebilirsiniz.
  • En son olarak bu servisle ilgili operatörünüze uyarı çekerek dava açacağınızı ve yasal süreç başlatacağınızı iletin. Gerekirse yasal süreçten çekinmeyiniz. Maalesef mahkeme kararı çıkmadıkça operatörler bu sahtekarları engellemeyecek.

İptal ettirseniz bile ücretinizi geri ödemeyebilirler. (BTK şikayetleri hariç)

İstemediğiniz aboneliklerden uzak durmak için:

  • İnternette dolaşırken aniden açılan tam ekran reklamlara dikkat edin. Kesinlikle büyük boyda açılan hiçbir reklamdaki butona tıklamayın ve anında sayfayı kapatın. Tek bir butona tıklamakla böyle sorunlar yaşanıyor.
  • Mobil hattınızın mobil ödemesini kapatın. Eğer nasıl kapatabileceğinizi bilmiyorsanız buraya göz atınız. Telefon Hattında Mobil Ödeme Nasıl Kapatılır?
en iyi cevap seçildi
0
Osman(anonim) 0 Yorum

Hemen MOBILODEME IPTAL yazarak 5555’e SMS gönderin. Bir daha mobil ödeme yoluyla para kesilemez.

onaylı
0

Teşekkürler  dediğini yaptım gelen SMS le iptal edildiğini bildiren mesaj geldi. Telefonu alışverişlerde kullanmamak gerek

0
DEMİR SA(anonim) 0 Yorum

OPERATÖRÜ ARAYIP İPTAL TALEP ETTİM 1 SAATE 7 ADET ÖDEME İPTALİNİ İADESİNİ YAPTILAR (TURKTELEKOM)

onaylı
Cevabınızı yazın.