Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Please type your username.

Please type your E-Mail.

Lütfen soru için uygun bir başlık seçiniz, böylece sorunuz tarafımızdana daha kolay cevaplanabilecektir.

Lütfen sorunuz için uygun kategori bölümünü seçiniz, böylece sorunuz kolayca bulunabilir.

Lütfen sorunuzla alakalı uygun anahtar kelimeleri virgül(,) ile ayırarak giriniz. Örneğin:android, google, bilgisayar, cep telefonu.

Sorunuzla ilgili açıklamayı iyice ve ayrıntılı olarak alana yazabilirsiniz.

Captcha Click on image to update the captcha.

Discy Latest Questions

Fuat

Firmamız için 5 kişilik bir ekiple instagram hesabı kullanıyoruz. Dün aniden tüm kullanıcılar hesaptan çıktı ve girilmeyi denediğimizde kullanıcı yok uyarısı aldık. Instagramda iki faktörlü doğrulama gibi önlemleri almıştık hesaba yetkisiz giriş yok mailde bir uyarı yok durduk yere aniden ...

Anonim

İnstagram öne cikanlar ve arşiv özelliği benim hesabıma gelmedi . Telefonumdan başka hesaplara girince oluyor fakat bende yok , ne yapmam gerekiyor . Bilgisi olan varsa yazabilir mi ?( Sürekli güncellememe rağmen )

Anonim

Kişisel Instagram hesabımı geçici bir süreliğine kapatmıştım ancak kapatırken bununla ilgili herhangi bir ibare bulunmadığı halde bir süre sonra hesabım kendiğinliğinden aktive olmuş. Tekrar dondurmaya kalktığımda ise işlem ana sayfaya yönlendirerek gerçekleşmedi bunun sonucunda bir süre kullanmak istemediğim hesabımı tamamen ...

Anonim

Instagramda fotoğraflar arasında dolaşırken ya da instagramda fotoğraf paylaşmaya çalışırken aniden telefonumda Instagram durduruldu hatası alıyorum. Bu sorun bugün başladı bir türlü anlayamadım neden kaynaklandığını. Samsung note5 kullanıcısıyım.