Anonim

Facebook Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Facebook Canlı Yayın Nasıl Yapılır? Facebook üzerinden canlı yayın yapmak istiyorum bir ayarı varmı yada canlı yayın nasıl yapılır

Paylaş

1 Answer

 1. Facebook uygulamasına girildikten sonra durum güncelleme yapmanız gerekiyor. Buraya tıkladığınız zaman Fotoğraf/Video, Yerini Bildir, His/Eylem gibi seçeneklerin yanında Canlı Yayına Geç bölümü çıkıyor. Buraya tıkladıktan sonra canlı yayınınız için açıklama yazıp yayına başlayabiliyorsunuz.

  Facebook’ta canlı yayın özelliği görünmeyenler ne yapacak?

  Eğer Facebook uygulamanızda canlı yayın özelliği gözükmüyorsa yapabileceğiniz tek şey uygulamaları güncellemek. Uygulama güncellenerek son sürüme sahip olunabilir ve bu son sürüm üzerinden canlı yayın özelliği kullanılabilir.

  FACEBOOK’TA CANLI YAYIN NASIL YAPILIR?

  Facebook’ta canlı yayın yapmak için iOS veya Android cihazınızdan Facebook uygulamasını açın. Durum Güncelle seçeneğine tıklayın. Canlı yayın özelliği profilinizde aktifleşmiş ise alt bölmede “Yeni! Canlı video kaydet ve paylaş” seçeneği çıkacak.

  Bu seçeneğe tıkladıktan sonra Facebook canlı yayın ile ilgili kısa bir bilgi sizi karşılayacak.

  Son adımda ise “Canlı videonu açıkla..” bölümüne canlı yayınınızın ismini yazıp ve hangi kitle ile paylaşacağınızı seçip canlı yayına başlayabilirsiniz.

  • 0
Leave an answer

Leave an answer

Captcha Click on image to update the captcha.