Anonim

Instagram hesabımı sildim gönderdiğim mesajlar silinir mi?

Instagram hesabımı kalıcı olarak sildim başka bir kişiye gönderdiğim mesajlar silinir mi?

Paylaş

15 Answers

 1. Instagram hesabınızı kalıcı olarak sildiğiniz anda profilinizle birlikte mesaj kutunuzda ki tüm mesajlarda silinir. Ancak Instagram profilinizden başka bir kullanıcı hesabına gönderdiğiniz ve kullanıcının mesaj kutusunda hala saklı duran mesajlarınız silinmeyecektir. Mesajlarınızın silinmesi için mesaj gönderdiğiniz kullanıcının mesajlarını silmesi gerekmektedir. Aksi halde tek taraflı mesaj silinmesi veya profilin kapatılması mesajları tamamen silmemektedir.

  • -9
 2. Sa hocam kapanan hesap ile bi dm geçmişim var ne yapsamda o hesap ile olan dm’yi silemiyorum, mesajı silemiyorum. “Ağ isteği başarısız oldu.” yazıp duruyor. Instagram’dan bana ulaşırsan sevinirim.

  • 0
 3. Merhaba benim adli bır vakam var telefonum dinleniyormus mağdur olan benim. Ama iste benim telefonum dinleniyormus. Nelere ulaşabilirler ?

  • 0
 4. Merhaba İnstagram mesajı silinmiyor karşı taraf kapatmış hesabı sadece mesaj da benim profil fotoğrafım gözüküyor ama mesaji silmek istediğim de bilinmeyen ag hatası diyor iki farklı telefondan da denedim telefonu kapattım açtım uygulamayı da sildim ama olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

  • 0
Leave an answer

Leave an answer

Captcha Click on image to update the captcha.