Anonim

Instagram hesabımı sildim gönderdiğim mesajlar silinir mi?

Instagram hesabımı kalıcı olarak sildim başka bir kişiye gönderdiğim mesajlar silinir mi?

Paylaş

29 Answers

 1. Instagram hesabınızı kalıcı olarak sildiğiniz anda profilinizle birlikte mesaj kutunuzda ki tüm mesajlarda silinir. Ancak Instagram profilinizden başka bir kullanıcı hesabına gönderdiğiniz ve kullanıcının mesaj kutusunda hala saklı duran mesajlarınız silinmeyecektir. Mesajlarınızın silinmesi için mesaj gönderdiğiniz kullanıcının mesajlarını silmesi gerekmektedir. Aksi halde tek taraflı mesaj silinmesi veya profilin kapatılması mesajları tamamen silmemektedir.

  • -42
 2. Sa hocam kapanan hesap ile bi dm geçmişim var ne yapsamda o hesap ile olan dm’yi silemiyorum, mesajı silemiyorum. “Ağ isteği başarısız oldu.” yazıp duruyor. Instagram’dan bana ulaşırsan sevinirim.

  • 0
 3. Merhaba benim adli bır vakam var telefonum dinleniyormus mağdur olan benim. Ama iste benim telefonum dinleniyormus. Nelere ulaşabilirler ?

  • -3
 4. Merhaba İnstagram mesajı silinmiyor karşı taraf kapatmış hesabı sadece mesaj da benim profil fotoğrafım gözüküyor ama mesaji silmek istediğim de bilinmeyen ag hatası diyor iki farklı telefondan da denedim telefonu kapattım açtım uygulamayı da sildim ama olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

  • -13
 5. instagram hesabımı kalıcı olarak sile tıkladım şu anda hesabım kapalı ama hesabımı kurtarırsam eski verilerimi geri yükleyebilir miyim?

  • 0
 6. merhaba ben instagram hesabımı sildim yaptığım yorumlar hala gözükürmü?

  • 0
 7. Merhaba ben instagram hesabımı silersem karşı tarafta olan mesajlar silinirmi?

  • -34
 8. Merhaba i phone telefon arama geçmişinde instagram görüntülü sesli arama geçmişi var instgram hesabımı kapatırsam geçmişteki arama kayıtlarıda gidermi

  • 0
 9. Merhaba iki sorum olacak

  instagram ve whatsapp hesaplarımı bir süre önce sildim. Eski mesajlaşmalarım karşı taraftan kesin olarak silinir mi?

  1 yok önce Facebook hesabımı kalıcı olarak kapatmıştım. Fakat geçen gün eski bir tanıdık Facebook’ta önceki mesajlaşmalarımızı okudum ne günlerdi demiş. Allah kahretsin o günleri. Üniversitede siyasal bilimler okuyorum. Rezalet bir yerde yaşıyordum haliyle rezalet bir ergenliğim vardı. Geçmişe dair hiç bir yazışmamın internette bulunmasını istemiyorum. Bu insanlar bana kesin yapışır ilerde, o tarz insanlar çünkü. Facebook’a defalarca yazdım eski mesajları silmek için saçma sapan şablon bir mesaj atıp duruyor. Ne yapsam ulaşabilirim?

  Facebook silmiyor

  instagram ve whatsapp siler mi?

  Eskiden ne güzelmiş gerçekten. Derslerime bile konsantre olamıyorum bıktım bu insanlardan benim unutulma hakkım yok mu?

  • 0
 10. Huawei p30 lite var bende mesaj silmem gerek ama ağ hatası diyor neden

  • 0
Leave an answer

Leave an answer