Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Please type your username.

Please type your E-Mail.

Lütfen soru için uygun bir başlık seçiniz, böylece sorunuz tarafımızdana daha kolay cevaplanabilecektir.

Lütfen sorunuz için uygun kategori bölümünü seçiniz, böylece sorunuz kolayca bulunabilir.

Lütfen sorunuzla alakalı uygun anahtar kelimeleri virgül(,) ile ayırarak giriniz. Örneğin:android, google, bilgisayar, cep telefonu.

Sorunuzla ilgili açıklamayı iyice ve ayrıntılı olarak alana yazabilirsiniz.

Captcha Click on image to update the captcha.

Anonim

instagram yorum engeli?

Instagram da yeni hesap açtım. Bi sayfaya bir yorum yazdım. Başka da yorum yazamadım. Yorum engeli geldi. Hiç bir sayfaya yorum yapamıyorum. Bir kaç kez hesap silip yeni hesap açtım aynı. İlk yorumdan sonra yorum engeli geliyor. Yardımcı olabilecek biri vardır umarım.

Paylaş

1 Answer

  1. Instagram en büyük sosyal medya araçlarından birisi. Hal böyle olunca günlük paylaşım ve yorum sayısı oldukça fazla. Tabi ki normal yorumlar dışında oldukça fazla reklam ve spam mesajıda atılmakta. Özellikle kadın profillerine yönelik atılan mesajlar sürekli şikayet konusu. Hal böyle olunca Instagram tarafından da belli kurallar konulmuş. Bu kurallar dahilinde belli bir limiti aşan kullanıcılar birkaç saatliğine yine tekrarında ise birkaç günlüğüne sistemde yorum yapma konusunda engellenebiliyor.

    Instagram yorum engeli nasıl kalkar?

    Instagramda yorum engelinin kalkması için tek yol var beklemek. Eğer karşınıza çıkan uyarıda yukarıdaki resimdeki gibi süresi belirtilmişse o süre sonunda veya 1-3 gün aralığında aşırıya kaçmış kullanıcılar için 1 haftalık periyotta Instagram hesabı eski haline gelecektir. Eğer bu sürekli yorum durumu devam ederse sürekli olarak engellenip hesabınızın kapatılabileceğini unutmayın. Instagrama kayıt olurken kabul edilen kurallar içinde belirtilen durumlar. Instagram kurallarına tekrar göz atmak isterseniz help.instagram.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

    • 0
Leave an answer

Leave an answer

Captcha Click on image to update the captcha.