Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Please type your username.

Please type your E-Mail.

Lütfen soru için uygun bir başlık seçiniz, böylece sorunuz tarafımızdana daha kolay cevaplanabilecektir.

Lütfen sorunuz için uygun kategori bölümünü seçiniz, böylece sorunuz kolayca bulunabilir.

Lütfen sorunuzla alakalı uygun anahtar kelimeleri virgül(,) ile ayırarak giriniz. Örneğin:android, google, bilgisayar, cep telefonu.

Sorunuzla ilgili açıklamayı iyice ve ayrıntılı olarak alana yazabilirsiniz.

Captcha Click on image to update the captcha.

Anonim

Samsung s6 Android 7 galeride resimler gözükmüyor

Android 7 e geçtikten sonra fotoğraf makinesiyle çekip telefonuma attığım fotoğrafları görememeye başladım. jpeg, jpg formatındaki fotoğraflar galeride görünmüyor. Bazı programlarda görünüyor ancak galerinin kendisinde gözükmüyor. Bi türlü anlam veremedım gitti.

Paylaş

1 Cevap

  1. Samsung s6 en son varolan Android 7 nougat güncellemesiyle karşılaştığım galeri sorununun çözümünü ekliyorum. Fabrika ayarlarına döndermek, wipe cache gibi işlemler pek işe yaramıyor. Android 7’deki bir bugdan dolayı galeriye yüklenen fotoğraflar görüntülenemiyor. Sanırım ilerleyen güncellemelerde düzeltirler ancak bir çözüm yolu arayanlar için önerilerim.

    Çözüm 1- Google play store üzerinden farklı bir uygulama indirerek yükleyin. FOTO Gallery isimli uygulamada en son başarılı sonuç aldım sizlerde deneyebilirsiniz. Albümleri optimize etme seçeneğini 1 kere çalıştırırsanız hatanızı düzeltecektir.

    Çözüm 2- Bir önceki sürüm olan Android 6.0.1 güncellemesine telefonunuzu geri yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemini odin vazıtasıyla yapabilirsiniz. Ancak Android 7’nin s6 için oldukça iyi olduğunu düşünürsek bu biraz sıkıcıda olabiliyor.

    • 0
Leave an answer

Leave an answer

Captcha Click on image to update the captcha.