Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Please type your username.

Please type your E-Mail.

Lütfen soru için uygun bir başlık seçiniz, böylece sorunuz tarafımızdana daha kolay cevaplanabilecektir.

Lütfen sorunuz için uygun kategori bölümünü seçiniz, böylece sorunuz kolayca bulunabilir.

Lütfen sorunuzla alakalı uygun anahtar kelimeleri virgül(,) ile ayırarak giriniz. Örneğin:android, google, bilgisayar, cep telefonu.

Sorunuzla ilgili açıklamayı iyice ve ayrıntılı olarak alana yazabilirsiniz.

Captcha Click on image to update the captcha.

Anonim

Twitter hesabımı devre dışı bıraktı

Twitterimı devre dışı bıraktıktan sonra yine aynı gün içinde giriş yapamadım. Devre dışı bırakma işinide hesabıma virüs bulaşmıştı sürrekli birileri takipçi kasıyordu onun için yaptım

Paylaş

1 Cevap

  1. Twitter hesabınızı devre dışı bırakmışsa spam mesaj gönderilmiş olmasından dolayı oluşmuş olabilir. Bir hesap ele geçirilmiş gibi görünüyor veya Twitter Kuralları’nı ya da Hizmet Şartları’nı ihlal ediyorsa, hesabı kilitleyebilir veya bazı hesap özelliklerini geçici olarak sınırlandırabilirler. Giriş yaptığınızda veya uygulamanızı açtığınızda hesabınızın kilitlendiği ya da bazı hesap özelliklerinin sınırlandırıldığı yönünde bir mesaj görürseniz, hesabınızı yeniden kullanıma açmak amacıyla talimatları yerine getirin.

    Hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesabınızın güvenlik nedeniyle kilitlendiğini belirten bir mesaj görürseniz bu, şüpheli davranış tespit ettiğimiz ve hesabınızın ele geçirildiğini düşündüğümüz anlamına gelir. Hesabınızın kilidini açmak için hemen şifrenizi değiştirerek hesabınızın güvenliğini sağlayın. Eğer geçersiz nedenlerden dolayı hesabınızın kapatıldığını düşünüyorsanız buraya tıklayarak Twitter tarafından yayınlanmış geri bildirim formunu doldurarak hesabınızın tekrar açılması konusunda iletişime geçin.

    • 0
Leave an answer

Leave an answer

Captcha Click on image to update the captcha.