free hookup sites that don t require a credit card free hookup sites malaysia free hookup now apps free hookup apps south africa
PC & Teknoloji Platformu

Swarm’da İstenmeyen Mesajlar Nasıl Engellenir?

Swarm yer bildirimi yapabildiğiniz sosyal medya araçlarından birisi. Birçok insan sıklıkla kullanmakta. Aktif kullanan birçok kişinin ise sorunu tanımadığı insanlardan, reklam mesajı gönderen ya da telefona herhangi bir uygulama yüklemek için hile yapan hesaplardan gelen özel mesajlarla can sıkıcı bir hal alıyor. Swarm üzerinde istemediğiniz mesajları nasıl engelleyebileceğinizi anlatalım.

Swarm’da Tanımadığınız Kişilerden Gelen Mesajlar Nasıl Engellenir?

İstemediğiniz kişilerden mesaj almayı engellemek için aşağıda ki işlem sırasını gerçekleştirmelisiniz.

  1. Swarm uygulamasını açın.
  2. Ayarlar > Gizlilik Ayarları > Temas bilgileri kısmındaki iki kutucuğun işaretini kaldırın. Böylece telefon numaranıza ve e-posta adresinize kimse ulaşamayacaktır.
  3. Mesajlar kısmına gelerek Sadece Arkadaşlar seçeneğini işaretleyin, bu sayede sadece arkadaşlarınızdan gelen mesajları alabileceksiniz.
  4. Tüm işlem bu kadar.

Swarm’da istemediğiniz kişilerden gelen arkadaşlık isteklerini engellemek istiyorsanız buraya tıklayarak nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x