PC & Teknoloji Platformu

Türk Telekom AKN Uyarı Sayfası Problemi

Bilindiği üzere TTNET markası kısa bir süre önce Türk Telekom çatısı altında tek marka olarak Türk Telekom içerisinde yer alıyor. Ancak bu değişiklik kullanıcılar için çok fazla farketmese de internet paketlerine ciddi oranlarda yansımış durumda. Paket fiyatlarında artışlar ilk gözlemlenenler oldu. Tabi ki sorun sadece bundan ibaret olmadı. Adil kullanım kotasıyla ilgili sıkıntılar baş göstermeye başladı. Adil kullanım kotası yerine Türk Telekom markası altında AKN denilsede, özellikle son günlerde başıma gelmiş olan AKN uyarısı problemiyle ciddi şekilde uğraşıp durmaktayım. Girmeye çalışılan sıradan herhangi bir sitede; bu bir haber siteside olabilir, bir bankaya ait web siteside olabilir hiç farketmeksizin AKN ile ilgili uyarı veren bir sayfa açılarak direkt olarak karşılamakta.

Sürekli girmek istediğim bir site yerine AKN uyarısı alarak karşılaştığım Türk Telekom sayfasının adresi:  http://bilgi.turktelekom.com.tr/adilkullanimuygulamasi/index.aspx?fid=1

Sürekli olarak girmeye çalıştığım sitelerde aşağıdaki uyarıyı almaktayım.

Değerli Müşterimiz

İnternet paketinizin aylık GB’ını (AKN) aşmış olmanız sebebiyle ayın kalan günlerindeki internet hızınız düşürülmüştür.

Önümüzdeki ay itibarıyla interneti tekrar mevcut paketinizin hızı ile kullanmaya devam edebileceksiniz.

İnterneti hızınız düşmeden kullanmak için size en uygun GB’lı pakete geçin

Türk Telekom Evde internet paketleri ve GB’ları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Paketinizi hemen değiştirmek için tıklayınız.

Türk Telekom müşteri hizmetleriyle ayın 8’inden beridir bu konu hakkında iletişim kurmaya çabalıyorum. İlk görüştüğüm kişi bana paketimin 18 nisanda bitecek olmasından dolayı bu sayfayı görmeye devam edeceğimi söyledi. Sonrasında ise görüştüğüm müşteri hizmetleri personelleri aksini söyleyip önce hattımda bir güncelleme yaptılar ve sonrasında arıza kaydı oluşturdular. Tabi arıza giderildi diye otomatik bir robot arayıp teyit almaya çalışsa da durum birkaç saatliğine düzelip tekrardan baş göstermeye devam etti. Ve günlerden 20 nisan 2016 tarihine girmemizle birlikte bu sorunumla ilgili gerekli video kaydını çekip konu içerisinde ve youtube üzerinde yayınladım.

https://youtu.be/Yr9Ewy2IYfc

Türk Telekom AKN Uyarı Sayfası Problemi Çözümü
Şuan da yapılabilecek tek çözüm 444 0 375 yada 444 1 444 nolu Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak yada sosyal medya aracılığı ile Türk Telekom destek hesaplarından yardım istemek.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x