PC & Teknoloji Platformu

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2017

Türk Telekom yani eski ismiyle Avea markası ülkemizin önemli operatörlerinden birisi. Hem internet alt yapısı, hem mobil altyapısı ile piyasada çok fazla sayıda kişiye hizmet vermekte. Mobil kısımda sürekli olarak müşterileri kendine çekmek adına çeşitli dakika, internet ve sms paketleri gibi kampanyalar yürütmekte. Türk Telekom tarafından kullanıcılarının hizmetine sunulan bedava internet paketlerini tek bir başlık altında toplayalım istedik. İnternet paketleriyle ilgili altta konunun devamında ki sekmeler arasında gezerek size uygun olanı kolayca tespit edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Selfy’den Bol İnternetli Geceler ile Gece 3 GB Hediye İnternet Kampanyası

Bu kampanya Selfy’lileri uykusuz bırakacak! Neden mi? Selfy’den Bol İnternetli Geceler kampanyasıyla; faturalı Selfy’liler her gece 00.00 ile 06.00 arasında internette BEDAVA takılıyorlar! Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya son katılım tarihi 31 Aralık 2017’dir.

Faturalı hat sahibi iseniz:

 • Kampanyadan Gel Dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Süper 500 4GB, Süper 750 2GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Fırsat 8GB tarifelerine kayıtlı olan Selfy’liler yararlanabiliyor.
 • Kampanyadan yararlanmak için GECENET yazıp 4545‘e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. SMS ile işim olmaz diyorsan Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilirsin.
 • Kampanyaya katılan Selfy’liler 6 fatura dönemi boyunca gece saat 00.00-06.00 arasında geçerli BEDAVA İNTERNET hakkından yararlanıyor. İlgili saatler arasında yapacağın kullanımlarının 3 GB’a ulaşması durumunda internetini 96 kbps hız ile kullanmaya devam edebilirsin.
 • Kampanyayı iptal etmek istersen IPTAL GECENET yazıp 4545‘e göndermen yeterli. Kampanya kaydını iptal etmen halinde mevcut haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin.
 • Kampanyanda kalan haklarını öğrenmek için faturasız hattın varsa KALAN yazıp 5555‘e gönderebilirsin.

Faturasız hatlar için:

 • Kampanyadan yararlanmak için GECE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor.
 • Kampanya kapsamındaki faydaların hattına tanımlanması için alttaki koşullardan birini sağlaman yeterli:
  • SMS göndermeden önceki son 48 saat içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemiş olmak.
  • SMS gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 30 TL veya üzeri TL yüklemek.
 • Kampanya dönemi boyunca her ay yapacağın tek seferde yapacağın 30 TL ve üzeri yüklemelerde ilgili faydalar, tekrar SMS ile başvurman gerekmeden otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmazsan faydalar yenilenmez. ☺
 • Kampanyadan; Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşerim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerdeysen, BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosamobil hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı kurgusundaki tarifelerdeysen ve 7-25 yaş arasında olup faturasız Selfy üyesi bireysel hat kullanıcısıysan yararlanabilirsin.

Selfy’den WhatsApp Kampanyası 1GB Kampanyası

WhatsApp kullanmak için hediye 1GB paketi telefonunuza hediye olarak kazanabilirsiniz.  Hem yurtiçinde hem de yurtdışında WhatsApp’tan yazışmalarınızı hediye paketinizden kullanabilirsiniz.

 • Kampanyadan faydalanmak için önce Selfy’e üye olmalısın.
 • Kampanyaya katılmak için faturalı veya faturasız hattından WHATSAPP yazıp 4545’e SMS gönder. Onay mesajı kısa sürede tarafınıza iletilecektir. SMS ile kayıt olabileceğiniz gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsiniz.
 • Faturasız hat sahibiyseniz, kampanyadan faydalanmak için 30 günde bir, tek seferde en az 25 TL yükleme yapmanız gerekiyor.
 • Faturalı hat sahibiysen, kampanyadan faydalanmak için 1GB ve üzeri internet içeren her şey dahil (ses, SMS, data faydası içeren) faturalı bir tarifeye kayıtlı olman gerekiyor.

Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası

Faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler paketlerine ek BEDAVA 1GB kazanıyor! Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken her ay hattına tek seferde en az 30 TL ve üzeri yüklemek.

 • Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası’na katılmak için Selfy’nin Mor Paketleri’nden birinin hattın üzerinde aktif olması gereklidir.
 • Kampanyaya kayıt için faturasız hattından MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Onay mesajıyla kullanmaya başlayabilirsiniz. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Yeni 1 GB Kazan Kampanyası

turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartı ile TL yükleyenlere anında 1 GB internet hediye!

Kampanyaya kaydolan müşterilerden turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartıyla TL yükleyenler 30 TL ve üzeri yüklemelerinde 7 gün geçerli yurtiçi hediye 1 GB cepten internet, 30 TL altı yüklemelerde 24 saat geçerli yurtiçi hediye 1 GB cepten internet kazanıyor. Ayrıca kampanyaya kaydolan müşterilerden otomatik yükleme talimatı vermiş müşterilerin, talimat ile gerçekleşen yüklemeleri de aynı hediyeleri kazandırıyor!​

Yeni kampanyalar eklendikçe konu güncellenecektir.
Subscribe
Bildir
guest

14 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
rabia

olmadı

izzet

Ben mobil öğrenci tarifesindeyim ona nasıl yapcam Allah rızası için yardım edin

ömer

Daha güncel internet gelsin

ömer

Admin güncel intarnetler gelsin

Fuf

Ya çokta güzel oldu 3 gb internet geldi

Ahmet

Turk telekom kadar ….. yokmuş

Tugba

Tl yuklemedin mi birsey yok . O kadar tl varken paket yaptirir kullanirim . Turkcell o kadar kampanya yapiyor turk telekomda oyle seyler yok turkcell e geçicegim

yr6tg6t96

kulanıma kapanmıstır diyor hani aralık 2017 de bitiyordu

yr6tg6t96

olmadı

Elif

Sağolun yaptım oldu

vahac

nasil yapton

Adem

Paylaşım için teşekkürler

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

14
0
Would love your thoughts, please comment.x