PC & Teknoloji Platformu

Türk Yapımı Korku Oyunu Tussle’dan İlk Video Geldi!

Türk ve Azeri geliştiriciler tarafından yapılan FPS korku oyunu Tussle’ın ilk tanıtım videosunu yayınlamıştır.Geçtiğimiz tarihlerden haziran ayında Türk ve Azeri geliştiriciler tarafından tanıtılan Tussle FPS tarzında yapılmıştır.Oyunun senaryosu hastaları üzerinde korkunç deneyler yapan bir doktorun üzerine kurulmuştur.

Konusu gerçek olaylardan alındığı söylenen Tussle, İtalya’da bulunan bir “Poveglia” adı verilen bir adada geçmektedir.Oyunun yapılışına senaryo benzerliğine bakmış olursak bizlere Outlastı hatırlatmıyor değil.”Thermal Unit” adı verilen geliştirici ekip oyun üzerinde 8 üzerinde çalışmaktadır ve çalışmaya devam etmektedir.Oyunun yayınlanma tarihine bir netlik vermek için 2017 yılında yayınlanacağını söyledi.Tussle bir çok korku oyununa karşı Türkçe Dil paketi ile çıkması bekleniyor.Buda oyundan daha çok sonuç almak ve oyunu daha iyi anlayabilmek demektir.Hadi gelin hep birlikte Tussle adlı oyunun fragmanına göz atalım.

Tussle İlk Video

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x