PC & Teknoloji Platformu

Twitter’a GIF Butonu Geliyor!

Sosyal medya’nın dev platformlarından biri olan Twitter her geçen gün kullanıcılar için yeniliklerle karşımıza çıkıyor buna bir yenisini daha eklemek için çalışıyor gibi görünüyor.Yakın dönemde karşımıza Anket özelliği ve favori butonlarını beğeni butonu olarak değiştiren ekip şimdide GİF butonu eklemeyi planlıyor gibi görünüyor.
Şirket ekibi sadece GİF butonunu koymakla kalmıyacak gibi görünüyor ve GİF kullanımının yaygınlaşmasına kolay sağlıyacaktır.Ayrıca Twitter mobil uygulamasında da butonu görebileceksiniz.
Gelmesi beklenen butonununda iddiaları bazı kullanıcıların uygulamalarında görünmesinden dolayı Twitter’ın bu özelliği getireceğini ön plana koyuyor.Akıllı telefonlara ne zaman geleceği konusunda henüz bir açıklama yapılmamıştır butonun kısa bir süre içinde çıkacağı belli gibi görünüyor.Ayrıca Twitter GİF butonunun, Messenger uygulamasındaki gibi benzer bir kullanım ile geleceğini belirtiyor.
fft16_mf6584982
Bu buton ne işe yaracak diye sorar olursanız yada daha önceden zaten GİF paylaşabiliyorduk diyecek olursanız buton ile daha rahat giflere erişim sağlıyabilirsiniz yada görsel aramakla çok uğraşmak zorunda kalmayacaksınızdır.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x