PC & Teknoloji Platformu

Windows Phone için Instagram

Windows 10 mobile için hazırlanmış 2,5 yıl önce yayınlanan ve sonralarında diğer platformlarda olduğu gibi sık sık güncellenmeyen Instagram Windows Phone uygulaması güncellenerek yayınlandı. İlk çıktığı günden bu yana neredeyse hiç güncellenmemiş ve video desteği gibi özelliklerden yoksun kalmıştı. Bu nedenden dolayı Windows telefon sahibi insanlar Instagram kullanabilmek için üçüncü taraf uygulamalara yönelmelerine neden olmuştu.

Windows 10 Mobile için Instagram Uygulaması

Android ve iOS’teki gibi sınırsız yükleme yapıp, Facebook, Twitter, Flickr ve Tumblr gibi ağlara çektiğiniz fotoğrafları paylaşabildiğiniz resmi Instagram uygulaması, XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977 ve diğer filtrelerle yine Android ve iOS’e göre eksiksiz bir şekilde geliyor.  Instagram (Windows) (9481 indirme )

Söz konusu zorunluluk, an itibarıyla nihayet ortadan kalktı. Video ve direkt mesaj desteği barındıran Instagram Windows 10 Mobile uygulaması, bugün itibarıyla Facebook tarafından yayınlandı. Güncellemeyle uygulama, iOS ve Android’deki özelliklere kavuşmuş durumda. Instagram, keşfet sekmesini ve farklı hesaplar arasında geçiş yapabilme imkanınıda Windows 10 Mobile kullanıcılarına bu sayede sunulmaya başlandı.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x