PC & Teknoloji Platformu

Anakart ve Ekran Kartları Birleşiyor!

Her geçen gün mobil dünyanın artmasıyla bilgisayar satışlarıda yavaşlamaya başlamış gibi görünüyor.Artık bir çok şeyi mobilden halledebildiğimiz için bilgisayar dünyasında da bir satış düşmesi görülüyor.İnsanlar daha çok pratikliğe önem verdiği için bilgisayar dünyasını büyük bir etki içine sokmaktadır.

İnsanlar artık taşınabilir cihazlara yönelirken bilgisayar üreticileri yeni satış planları yapıyor gibi görünüyorlar.Tayvan’dan gelen bilgiler son günlerde MSI ve Asus’un yeni bir satış trendi uyguladığını ve oldukça başarılı oldukları yönünde.Bu başarılı sonuçların olmasını sağlayanda ekran kartı ve ekran kartını bir paket içersinde satışa sunarak iki ürünü ayrı ayrı satın almak yerine tek bir pakette avantajlı şekilde alabilmenize imkan sunuyor.Buda bilgisayar meraklısı insanların ilgisini oldukça çekmektedir hem bir miktar paranız cebinizde kalabiliyorken hem istediğiniz ürünlere daha ucuz sahip olabiliyorsunuz.

780-gaming-bundle

Haber Kaynaklarına Göre;

Asus bu kampanya ile yıl sonuna kadar 10 milyona yakın satış hedefliyor.MSI ise Çin’de her ay satışlarını artırdığını belirtiyor. Firmaların Çin’e ağırlık vermesinin sebebi ise hazır sistem ve donanım ürünlerine aşırı ilgi gösterilmesi olduğu söyleniyor. Gigabyte gibi firmalar henüz iyi bir tedarik zinciri kuramadıkları için iki ayrı bileşeni tek pakette veremiyorlar.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x