PC & Teknoloji Platformu

PES 2016’ya Türk Takımı Eklendi!

Konami tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz Eylül ayında satışa sunulmuş olan oyuna beklenen güncelleme sonunda getirilmiştir.Oyun geliştiricisi olan Konami tarafından oyuna eklenen yüzde yüz Türkçe dil desteğiyle satışa sunulmuş olan PES 2016’da hiç bir Türk takımına yer verilmemesi oldukça büyük bir tepki görmüştü.

pes-2016-update

Geçtiğimiz yıllarda Konami, geliştirmiş olduğu PES serilerine Türkiye Süper Ligi’ni dahil etmese de Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi şampiyon takımları oyuna dahil etmeyi pek ihmal etmiyordu.Bu sene geliştirmiş olduğu PES 2016 serisine Türk takımlarına pek yer vermiş gibi görünmedi.Bazı takımların oyuna güncelleme ile ekleneceğinide belirtmişti.Bu açıklamalardan sonra oyuna Türk takımın eklenmiş bulunmaktadır.Buda pek içi açıcı görünmüş olmadı.Neden diye soracak olursanız sadece tek bir takımın eklenmesi fanatiklerin oyundan soğumasına sebeb olmuş gibidir.

Hadi gelin hep birlikte yeni güncelleme ile oyuna neler katıldı bir göz atalım;

Yayınlanmış olan son güncelleme ile birlikte Türkiye Süper Ligi’nin son şampiyonu olan Galatasaray oyuna eklenmiştir.Sadece Galatasaray’ın eklenmesi fanatikleri oldukça üzmüş bulunmaktadır.

Son güncelleme ile Galatasaray haricinde 6 Avrupa takımı ve 1 Arjantin takımı da oyuna dahil edilmiştir.

Oyuna lisanlı bir şekilde eğer güncelleme ile diğer Türk takımları atanmazsa bilgisayarda oynamayı tercih edenler elbet bir ekstra dosya geliştirmesiyle oyuna ekliyebilecekleride söz konusudur.

 

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x