PC & Teknoloji Platformu

Artık Facebook Profil Resminizi Kırpmadan Yükleyebilirsiniz!

Bir çok kişinin sevdiği fotoğrafını facebook’ta profil resmi yapma hastalığı var bunun yanında sorun olan şeylerden birini sevdiğiniz arkadaşınız yada dostunuz ile çekildiğiniz fotoğrafı zorla kırpmak zorunda kalıyorsunuz buda fotoğrafın bozulmasına sebeb oluyor.Facebook’un son dönemde getirdiği güncelleme ile artık kullanıcıların fotoğraflarını 1:1 oranında zorunlu kırpma işlemine atıyor.Sadece bu özelliğin işlemediği mobil tarayıcılardan biri olan GOOGLE CHROME ile fotoğraflarınızı 1:1 oranında kırpmadan facebook hesabınızda dilediğinizce profil resmi yapabilirsiniz.

Facebook’un açığı olduğu düşünülen bu özellik üzerinde fazla uğraşılmadığını gösteriyor.Öncelikle yapmanız gereken Android ya da İOS telefonunuza Uygulama marketinden Google Chrome’yi yüklemeniz gerekir.Google Chrome’yi yüklendikten sonra facebook’a girerek dilediğiniz fotoğrafı profil resmi yapabilirsiniz.

facebookprofilresmi (2)

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x