PC & Teknoloji Platformu

Darksiders 3 Geliyor!

Darksiders serisi çok tutulmamış olsada her geçen gün kullanıcıların bir birlerine anlatmaları sonucu oyuncusu sayısı artan oyunun malesef yapımcı firması THQ iflas etmişti.Uzun bir süreden sonra lafı bile edilmeyen oyun bu iflastan sonra 5 Kasım 2016’da çıkmış geliştirici paketle yeni bir adım atmış gibi görünüyor.Nordic Games tarafından satın alınan oyunun geleceği parlak gibi görünüyor.Çünkü firmanın batmasıyla oyun yarım kalmıştı bunun sebebide senaryonun mahşerin dört atlısı üzerinden üretilmesiydi.

Nordic Games‘ten Reinhard Pollice tarafından Steam üzerinden açılmış olan forumlarda duyuru yapan Reinhard oyunun geleceğini ve oyun gelmeden önce geliştirici bir Darksiders 2: Deathinitive Edition DLC’sini Darksiders 2 severler ile buluşturduklarını söyledi.DLC’nin bir başlangıç olduğunu söyledi ve marka haklarını satın aldıkları için Darksiders serisinin 3.oyunu için çalışmalara başladıklarını söylemiştir.Bu dlc’nin amacıda günümüz oyuncularının dikkatini çekebilmek ve 3. oyun piyasaya sürüldüğünde daha iyi bir kitle elde edebilmektir.Oyunun mahşerin dört atlısı üzerine senaryo edilmesinden dolayı 2 oyunda daha çıkması bekleniyor.Sonrası ne olur henüz bilinmesede 3.seri yakın zamanda çıksa fena olmaz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez (Cookie) kullanıyoruz. Kabul et Detaylar

0
Would love your thoughts, please comment.x