En İyi Ücretsiz Android Uygulamaları!

0
1189

Bilmiş olduğumuz üzere son dönemde bağımlılık haline gelen akıllı telefonlar, bir çok uygulama ile vakit harcatmaya devam ediyor. Tabi bu tarz telefonların yararı bulunurken zararı da bulunmaktadır gereksiz vakit harcatabiliyor. Bunların arasında en çok kullanılan ve popüler olan uygulamaları sizler için bir arada topladık uygulamalara ulaşmak için her uygulamanın açıklaması altındaki butonları kullanabilirsiniz. İşte sizler için seçtiğimiz popüler uygulamalara göz atalım.

Android Telefonlarda Gerekli Olabilecek Uygulamalar

Android telefon veya tabletlerinizde gerekebilecek bazı uygulamalara yer vermek istedik. Liste güncellenebilir. Günlük ihtiyaçlara görede değişiklik gösterebilir.

WhatsApp Messenger

WhatsappArtık whatsapp’ı bilmeyen kalmamıştır diyebiliriz.Son dönemde en çok mesajlaşma uygulaması haline gelen WhatsApp şimdi de arama özelliği ile dikkatimizi çekiyor.

WhatsApp Messenger (Android) İndir– 1260 defa indirildi

Instagram

İnstagram’da yavaş yavaş yayılıyor gibi görünüyor bir çok kişinin favorisi haline gelen bu uygulama sadece akıllı telefonlarda çalışmaktadır ve yüklemeleri sadece telefonunuzdaki uygulama üzerinden yapabilirsiniz.Bir fotoğrafçıysanız çektiklerinizi ilgili insanlarla paylaşabilir ya da arkadaşınıza gösteriş yapmak istiyorsanız paylaşabilirsiniz.

Instagram (Android) İndir– 20313 defa indirildi

Snapchat

Snapchat en popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Arkadaşlarınıza anlık paylaşımlar gönderebilir, anlarınızı dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Tüm mesajlaşmalarınız kayıt olmadan takipçilerinizle paylaşılır.

Snapchat (Android) İndir– 7631 defa indirildi

Facebook & Facebook Messenger


Facebook hemen hemen herkesin bildiği üzere diğer en popüler sosyal medya uygulamalarının başını alıyor. Dost ve arkadaşlarınızla paylaşımlar yapabileceğiniz bu sosyal medya aracının messenger hizmeti ve birçok yan uygulamasıda yayında.

Facebook (Android) İndir– 1468 defa indirildi

Facebook Messenger (Android) İndir– 72 defa indirildi

Clean Master

Clean-MasterCihaz temizliği için kullanılmaya başlanan uygulama kısa bir süre için popüler olmuştur.Clean Master ile boş yere telefonunuzun RAM’ini boş yere harcayan uygulamaları ve bellek çerezlerini temizleyebilir, bir nebze olsa da bir rahatlama vermenize yarar.

Clean Master (Boost & AppLock) (Android) İndir– 97 defa indirildi

 

Retrica

Açıkca söylemek gerekirse son dönemde yüzlerinden utanan insanların uygulama ile efektleri abartarak kusurlarını gizlediklerini söyleyebilirim.Bir fotoğrafa yeni renkler tabi güzel birşeydir ama ne olursa olsun insanlar kusurlarıyla güzeldir abartma’nın anlamı yoktur.Bu uygulama ile fotoğraflarınıza renk katabilir ve uygulamanın kamerasıyla farklı renklerde fotoğraflar çekebilirsiniz.

Retrica (Android) İndir– 85 defa indirildi

Twitter & Scope


Twitter 140 karakterlik paylaşımlarla gündemde en çok olan sosyal medya platformlarından birisidir. Scope ise twitter tarafından yayınlanan canlı yayın yapabileceğiniz bir mobil uygulama.

Twitter (Android) İndir– 84 defa indirildi

Scope (Android) İndir– 97 defa indirildi

 

e-Devlet Kapısı ( Turkiye.gov.tr uygulaması)


Turkiye.gov.tr yani e-devlet hizmetinin resmi uygulamasıdır. Birçok resmi işlemi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Telefonunuzda bulunması birçok resmi işlemi kolayca takip etmenize olanak tanır. Resmi uygulama dışında diğer uygulamalara dikkat etmelisiniz.

e-Devlet Kapısı (Android) İndir– 93 defa indirildi

 

Microsoft Office Mobile


Microsoftun Office yazılımının mobil uygulaması hayat kurtarıcınız olacaktır. Word, Excel, Powerpoint gibi ihtiyaçlarınız tek bir program altında. İster tek bir paket halinde isterseniz ayrı ayrı yüklemeniz için office uygulamaları.

Microsoft Word (Android) İndir– 92 defa indirildi

Microsoft Excel (Android) İndir– 78 defa indirildi

Microsoft PowerPoint (Android) İndir– 77 defa indirildi

Adobe Acrobat Reader

Adobe firmasının en çok kullanılan bilgisayar programından sonra pdf okuyucu Acrobat Reader uygulaması mobil platformlar içinde kullanıcıların hizmetinde.

Adobe Acrobat Reader (Android) İndir– 95 defa indirildi

Liste daha da arttırılabilir. Listede olmasını istediklerinizi yorum olarak belirtirseniz ekleyebiliriz.

YORUM YAP, FİKRİNİ BELİRT, BİZE KATKIDA BULUN :)

avatar